کماندار مراغه ای قهرمان مسابقات بین المللی جام ارس شد

ارک خبر- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از قهرمانی داوود مولایی کماندار مراغه ای در مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ژئوپارک منطقه آزاد ارس خبر داد.
مهدی نوایی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این کماندار در بخش انفرادی این رقابت ها توانست با غلبه بر حریفان خود در سکوی نخست این دوره از مسابقات قرار گیرد.
وی افزود: پس از کماندار مراغه ای، عیسی ابراهیمی از شیراز در جایگاه دوم و علا الدین قره حسنلو در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا، در این مسابقات و در بخش تیمی مردان، تیم ملی ایران (الف) با حضور روح الله صدرکریمی و محمود مولایی از مراغه به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های ملی ترکیه و ایران (ب) به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
داوود مولایی قهرمان مراغه ای این دوره از رقابت ها در ترکیب تیم ملی (ب) ایران حضور داشت.
در بخش تیمی بانوان نیز تیم ملی ایران (الف) با حضور لیداحسن پور از مراغه به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های ملی ترکیه و ایران (ب) به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
مهسا فهیمی و عاطفه مهرچین از مراغه در ترکیب تیم ملی ایران(ب) حضور داشتند.
دومین دوره مسابقات بین المللی کمان سنتی جام ژئوپارک ارس با حضور ۶۰ کماندار از پنج کشور و در قالب هفت تیم از کشورهای ترکیه، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و تیم های ملی ایران الف و ایران ب برگزار شد.
حدود هشت هزار و ۶۰۰ ورزشکار سازمان یافته در قالب ۸۸ هیات ورزشی در شهرستان مراغه فعالیت می کنند.
این شهرستان با حدود ۲۶۳ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا