مشکلات ۹ واحد تولیدی در آذربایجان شرقی رسیدگی شد

ارک خبر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی به همراه مدیران کل سازمان های ذی ربط و مدیران ارشد بانک های استان مشکلات ۹ واحد صنعتی و تولیدی را بررسی کردند.
مشکلات ۹ واحد تولیدی در آذربایجان شرقی رسیدگی شد
علی جهانگیری روز دوشنبه در این نشست با تاکید بر ضرورت همدلی و همراهی همه افراد حقیقی و حقوقی درگیر در موضوع تولید، گفت: امروز حفظ اشتغال موجود یکی از اصلی ترین دغدغه های ما است از این رو انتظار داریم مدیران اقتصادی با تمام توان در خدمت تولید باشند.
وی افزود: انتظار می رود فعالان اقتصادی بیش از گذشته با برنامه ریزی مدون و شناخت درست بازار هدف، نسبت به تولید و ایجاد کسب و کار جدید اقدام کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.
به گزارش ایرنا، در این نشست فعالان صنعتی و تولیدی فعال در شهرستان های مختلف استان از جمله تبریز، شبستر، مرند، آذرشهر، عجب شیر و مراغه به بیان مشکلات خود پرداختند.
آذربایجان شرقی با ۳/۹ میلیون نفر جمعیت و به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور حدود سه هزار و ۸۰۰ واحد تولیدی – صنعتی فعال دارد.
برخی از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی با مشکلاتی از قبیل نقدینگی مواجه هستند و مدیریت ارشد استان تلاش می کند از طریق کارگروه رفع موانع تولید و اعطای تسهیلات ارزان قیمت این مشکلات را رفع کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا