پرشورها، چشم امید تراکتورسازان در بازی پایانی سال

ارک خبر- باشگاه تراکتور در آستانه دیدار مقابل پدیده مشهد با انتشار بیانیه ای از هوادارانش خواست بار دیگر حماسه‌ای نو خلق کرده و غوغایی در ورزشگاه یادگار امام (ره) به پا کنند.
به گزارش ایرنا آخرین دیدار تیم تراکتور در سال ۹۷ در حالی روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود که این تیم در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز به مصاف پدیده مشهد خواهد رفت.
در آستانه این دیدار حساس باشگاه تراکتور طی بیانیه‌ای از هواداران پرشور خود دعوت کرد تا با حضور خود مقدمات کسب سه امتیاز این دیدار را فراهم کنند.
در این بیانیه آمده است: تیم تراکتور در حساس‌ترین دیدار آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر در سال جاری بایستی به مصاف تیم مدعی پدیده مشهد برود.
در این بیانیه اضافه شده است: سکوهای ورزشگاه یادگار امام در این دیدار می‌توانند نقش بسیار پررنگی در نتیجه بازی داشته باشند زیرا که روحیه سرخ‌پوشان نیازمند یاری از سوی یار دوازدهم در طول ۹۰ دقیقه مسابقه است و حمایت پرشورها می‌تواند منجر به کسب سه امتیاز شده و حرکت به سوی قهرمانی را آسان‌تر کند.
هواداران تراکتور در دیدار مقابل استقلال تهران، سپاهان اصفهان و ماشین‌سازی تبریز با حمایت قاطع خود تا آخرین دقایق مسابقه باعث شدند تا یاران لیکنز رقبای خود را با دست‌خالی بدرقه کنند و بهترین نتایج ممکن را در دیدارهای خانگی کسب کرده باشند.
حال هواداران می‌توانند بار دیگر حماسه‌ای نو خلق کرده و غوغایی در یادگار به پا کنند تا تراکتور با یک پیروزی شیرین سال را به پایان برساند.
آخرین دیدار ما در سال جاری در میعادگاه همیشگی عاشقان برگزار می‌شود و سرخ پوشان در انتظار حمایت همه‌جانبه هوادارانشان هستند تا در این ایستگاه هم بتوانیم جشنی برپا کنیم و پس‌ از آن در سال جدید خود را آماده کسب قهرمانی لیگ برتر کنیم.
به گزارش ایرنا با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی امید ایران، این ۲ تیم از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ اسفند در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
پیش از این قرار بود این مسابقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر روز جمعه ۲۴ اسفند برگزار شود.
تراکتورسازی با ۴۰ امتیاز و ۲ امتیاز کمتر از تیم اول در جایگاه چهارم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جام هجدهم قرار دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا