پرستاری که سارق میلیونی از آب درآمد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پرستاری که سارق میلیونی از آب درآمد

فرمانده انتظامی شهرستان “شاهین شهر” از دستگیری خانمی که تحت پوشش پرستار یک سالمند مقدار ۶۰۰ میلیون ریال طلا و وجه نقد از او سرقت کرده بود خبر داد.

سرهنگ “حسین بساطی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در پی وصول شکایتی مبنی بر سرقت مقدار ۶۰۰ میلیون ریال وجه نقد و طلا از منزل یک خانم سالمند در شهر “شاهین شهر” ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام یکسری کارهای تخصصی پی بردند سارق یک خانم است که به تازگی بعنوان پرستار در منزل این خانم کهنسال استخدام شده است .

این مقام انتظامی بیان داشت : پس از هماهنگی قضائی این خانم سارق دستگیر و در بازرسی از منزل او طلاها و وجوه نقد سرقت شده به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان با اشاره به تحویل متهمه به مراجع قضائی از شهروندان محترم بخصوص سالمندان خواست :از نگهداری پول و زیور آلات درمنزل خودداری و آنها را به صندوق امانات بانک ها بسپارند و هنگام استخدام پرستار ، حتما از سابقه او مطلع و سعی کنند از شرکت های معتبری که دارای مجوز معتبر هستند، نسبت به استخدام پرستار برای سالمندان خود اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا