آذربایجان شرقی مقام سوم مسابقات سوپر لیگ کاراته را کسب کرد

ارک خبر- رییس هیات کاراته آذربایجان شرقی اعلام کرد: کاراته کاهای استان برای اولین بار به مقام سوم سوپر لیگ کاراته کشور دست یافتند.
اسماعیل معصومی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: در آخرین هفته دوازدهیمن دوره مسابقات سوپر لیگ کاراته کشور که روز جمعه در ۲ بخش بانوان و آقایان در سالن شاهین تهران انجام شد، تیم کاراته بانوان صرافی بهنام از تبریز به همراه تیم هیات کاراته گیلان به مقام سوم مشترک رسیدند و تیم های مرداس قم و جوانه صفا دشت به ترتیب به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.
وی خاطر نشان کرد: در بخش آقایان نیز تیم پاس در سکوی قهرمانی ایستاد و تیم کاراته آذرپینار تبریز به همراه تیم رعد پدافند هوایی به مقام سوم مشترک رسید.
معصومی اظهار داشت: با توجه به اخراج تیم کارته دانشگاه آزاد منتظر برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته هستیم تا مشخص شود که با وجود اخراج تیم کارته دانشگاه آزاد همچنان جایگاه دوم برای این تیم محفوظ خواهد بود یا تغییراتی در رده بندی تیم ها اعمال خواهد شد؟
وی با بیان اینکه کسب مقام سومی کاراته در بخش بانوان و آقایان در مسابقات سوپر لیگ نشان از رشد و توسعه کاراته در سطح استان دارد، اضافه کرد: تیم کاراته صرافی بهنام که به عنوان نماینده استان در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی سوپر لیگ کارته کشور حضور داشت موفق به کسب کاپ اخلاق مسابقات شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا