دستگیری ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر در عملیات “ظفر ۳” پلیس اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

دستگیری ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر در عملیات ظفر ۳ پلیس اصفهان

فرمانده انتظامی استان از اجرای عملیات “ظفر ۳”با هدف پاکسازی نقاط آلوده و شناسایی محل های خرید و فروش مواد افیونی خبر داد و گفت: در این عملیات ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار” مهدی معصوم بیگی” در حاشیه نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر در منطقه ۱۴ شهر اصفهان اظهار داشت: اعتیاد در حقیقت بلای خانمان سوز و ابر آسیب جامعه است که امروز با آن مواجه هستیم و برای اینکه از شر این بلا نجات پیدا کنیم بایستی همه مردم و دستگاه ها به صحنه بیایند و اقدام جدی انجام دهند.

وی با بیان اینکه اگر شهرهای سالمی می خواهیم باید ابتدا محله های سالمی داشته باشیم،از تشدید طرح های عملیاتی پاکسازی نقاط آلوده در سال جاری خبر داد و گفت: در همین راستا عملیات “ظفر۳” با هدف شناسایی محل های خرید و فروش و استعمال مواد مخدر در قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان طراحی و پس از ۱۰ روز کار اطلاعاتی و تحقیقاتی به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این عملیات یک روزه که با همکاری و هماهنگی خوب دستگاه قضائی صورت گرفت تعداد ۸۰۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر، مقدار ۱۱۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف آن ها و بیش از ۲ میلیارد ریال وجوه حاصله از فروش مواد افیونی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: به همین منظور نمایشگاه آشنایی با آسیب ها و عواقب مصرف مواد مخدر به همراه کشفیات به دست آمده در عملیات مذکور در محله حصه که به دلیل بافت حاشیه نشینی آن مورد سؤاستفاده سوداگران مرگ قرار گرفته برپا شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به استقبال پرشور مردم منطقه حصه از اقدامات پلیس اظهار داشت: اقشار مختلف مردم این منطقه  ضمن تقدیر و تشکر از اجرای عملیات پاکسازی، خواستار استمرار این گونه اقدامات شدند.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی، مسئولان شهرداری، شورای شهر، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، حوزه مقاومت بسیج و مردم منطقه همگی پای کار آمده اند و ان شاء الله با همکاری و مشارکت همگان این بلای خانمان سوز از این منطقه ریشه کن خواهد شد.

سردار معصوم بیگی،  با بیان اینکه  سال گذشته ۲ هزار و ۳۰۰ طرح و عملیات پاکسازی نقاط آلوده در  استان اصفهان اجرا شده است از تشدید این گونه اقدامات در سال جاری خبر داد و گفت: هرچند که در طول سال هزاران کیلوگرم مواد مخدر توسط ماموران کشف می شوند اما زمانی ما می توانیم بگوئیم که در کار مبارزه موفق عمل کردیم که دسترسی به مواد افیونی در محلات آسان نباشد و جوانان نتوانند به راحتی مواد بخرند و مصرف کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بر عزم جدی این فرماندهی برای مقابله با سوداگران مرگ تاکید کرد و خطاب به مردم محلات آسیب پذیر گفت: اگر شما مردم و خانواده ها بخواهید و تلاش کنید قطعاً ما نیز در انجام ماموریت خود موفق خواهیم شود، به میزانی که شما خواهران، مادران، پدران و دلسوزان به میدان آمده و درزمینه پیشگیری از اعتیاد تلاش کنید کنید تیر سوداگران مرگ به سنگ می خورد. 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا