مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت ماه فراخوانده شدند

ارک خبر- سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمام مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال جاری دریافت کرده اند، به خدمت سربازی فراخواند.
به گزارش روز دوشنبه گروه اجتماعی ایرنا از پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان فارغ‌التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۹۸ دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
بر اساس این اطلاعیه، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت ۶ صبح روز شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت هفت صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان دربرخواهد داشت.
متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی @sarbazvazifeh از آخرین اخبار مطلع شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا