مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران تمدید شد

ارک خبر- دبیر جشنواره سراسری عکس سال ارسباران گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

پرویز گلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به استقبال خوب و درخواست‌های عکاسان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به مدت ۴۵ روز تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

وی با ذکر اینکه به دلیل قرار گرفتن در فصل عکاسی طبیعت و همزمان با کوچ عشایر منطقه در روزهای آینده و استفاده هر چه بهتر عکاسان کشور از ظرفیت‌های منطقه زیبای ارسباران تصمیم به تمدید مدت زمان ارسال تصاویر گرفته شد افزود: این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و از همه عکاسان کشور دعوت می‌شود تا در مهلت اعلام شده آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند.

دبیر جشنواره سراسری عکس ارسباران با اشاره به برگزاری موفق و حضور پرشور عکاسان هنری از سراسر کشور در اولین دوره این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره برای دومین بار و در سطح ملی در شهرستان اهر برگزار می‌شود و فقط آثاری مورد پذیرش قرار می‌گیرد که در محدوده جغرافیای ارسباران شامل “شهرستان‌های اهر، هریس، کلیبر، ورزقان، خداآفرین و هوراند” به ثبت رسیده باشند.

لازم به ذکر است، دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران در سه محور اصلی، مستند اجتماعی، معماری و طبیعت، بخش ویژه مربوط به ورنی و بخش تلفن همراه بوده که به صورت ملی برگزار خواهد شد.

تمام علاقه‌مندان و هنرمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به کانال جشنواره @arasbaranphoto97 نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا