دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر برگزار می‌شود

ارک خبر-معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر در سال تحصیلی ٩٨-٩٧ به صورت سراسری در روز جمعه ٣١ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی محرمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: شروع معرفی به آزمون جامع مهارت آموزان از ٢١ اردیبهشت ماه است، مدیران مراکز مهارت آموزی برای ثبت نمرات میان ترم فراگیران خود حداکثر تا چهارم خرداد ماه فرصت دارند نمرات میان ترم مهارت آموزان خود را با مراجعه به سامانه آزمون هنر به نشانی www.azmoonehonar.ir ثبت کنند.

وی در خصوص تاریخ ثبت نام آزمون ادواری، گفت: داوطلبان شرکت در آزمون ادواری می‌توانند با مراجعه به سامانه از ١۵ اردیبهشت تا ١٨ خرداد ثبت نام کنند.

محرمی بیان کرد: آزمون خرداد ماه سال جاری، شامل کلیه فراگیران ورودی مهرماه و دی ماه سال ٩٧ است که تا زمان برگزاری آزمون ساعات آموزش استانداردهای مهارتی خود را در مراکز مهارت آموزی به پایان رسانده‌اند و کلیه غایبین و مردودین سنوات گذشته که حداقل در یکی از آزمون‌های جامع شرکت کرده باشند، مجاز به معرفی و شرکت در آزمون خرداد ماه هستند.

دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر در سال تحصیلی ٩٨-٩٧ به صورت سراسری در روز جمعه ٣١ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا