تقدیر فرمانده انتظامی استان اصفهان از حضور پرشکوه مردم در تشییع پیکر شهید ناجا

تقدیر فرمانده انتظامی استان اصفهان از حضور پرشکوه مردم در تشییع پیکر شهید ناجا

به گزارش ارک خبر:فرمانده انتظامی استان از حضور پرشکوه و معنادار مردم شهرستان شهرضا در مراسم تشییع پیکر مامور یگان تکاوری این فرماندهی که روز گذشته در درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به درجه شهادت نائل آمد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار” مهدی معصوم بیگی” در حاشیه مراسم تشییع پیکر ستوانیکم شهید” مهدی جمشیدی” اظهار داشت: همه دستگاه های امنیت ساز از سپاه، ارتش، بسیج، اداره اطلاعات، دستگاه قضائی و نیروی انتظامی همه شبانه روز در تلاش هستند تا امنیت کشور به نحو احسن برقرار شود.

وی در تشریح حادثه روز گذشته اظهار داشت: در پی یک کار ویژه اطلاعاتی مشخص شد تیمی از قاچاقچیان مسلح مواد مخدر قصد ورود به استان اصفهان را دارد که بلافاصله موضوع مقابله با آن ها در دستور کار ماموران قرار گرفت و برای اینکه آسیبی به مردم نرسد با ابتکار عمل صورت گرفته قاچاقچیان در یک عملیات تعقیب و گریزبه منطقه بیابانی هوران جان هدایت و در آن جا زمین گیر شده و در درگیری با ماموران ۲ نفر از آنان به هلاکت رسیدند.

سردار معصوم بیگی خاطر نشان کرد: متاسفانه در این درگیری یکی از افسران رشید و دلاور یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان به نام” مهدی جمشیدی” به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ۲ نفر دیگر از ماموران ما نیز به طور سطحی مجروح شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: شهادت این مامور عزیز ۲ پیام دارد. پیام اول اینکه نیروی انتظامی آماده جانفشانی است و جان خود را برای امنیت کشور و آرامش مردم فدا می کند و پیام دوم این است که ایران اسلامی جولانگاه اراذل و اوباش، اشرار و قاچاقچیان نیست و این افراد بدانند نیروی مقتدر انتظامی با آنان برخورد خواهد کرد و این یک پیام روشن برای همه اشرار، سوداگران مرگ و همه کسانی که مخل نظم و امنیت مردم هستند است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه مردم ما همیشه قدردان خادمان خود در نیروی انتظامی بوده و هستند خاطر نشان کرد: جا دارد تا صمیمانه از حضور پرشکوه و معنادار مردم عزیز شهرضا، که شهر شهیدان و شهر سردار رشید اسلام حاج “ابراهیم همت” است تقدیر و تشکر کنم.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: نیروهای انتظامی فرزندان مردم عزیز و بزرگوار، از مردم، برای مردم و در خدمت مردم عزیز و شریف هستند و تا نثار جان خود از امنیت آنان حفاظت و حراست می کنند.

سردار معصوم بیگی گفت: شهادت این مامور پلیس اصفهان را به خانواده محترم وی و همه همکاران خود در جای جای استان تبریک و تسلیت گفته و یک بار دیگر اعلام می کنم که نیروی انتظامی با چشمانی باز و با هوشیاری حد اکثری در صحنه های ریسک و خطر حضور دارد و جان خود را برای امنیت مردم بزرگوار و شریف ایران تقدیم می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا