هواپیمای تبریز – تهران در فرودگاه شهید مدنی فرود اضطرای کرد

مدیرکل فرودگاه ‌های آذربایجان شرقی گفت: یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی آتا به شماره ۵۶۰۷ در مسیر تبریز – تهران پس از پرواز به علت نقص فنی در فرودگاه شهید مدنی تبریز فرود اضطرای کرد.

مصطفی صفایی، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پرواز ساعت ۱۲ ظهر از باند فرودگاه بین المللی تبریز به سمت تهران پرواز کرد که پس از گذشت ۱۲ تا ۱۵ دقیقه با اعلام خلبان به علت مشکل فنی از مسیر خود برگشت و در این فرودگاه نشست.
وی با بیان اینکه در هنگام فرود مشکلی برای هواپیما پیش نیامد و به سلامتی در باند فرودگاه نشست، اظهار داشت: نیروهای فنی فرودگاه پس از بررسی مشکل این هواپیما اعلام کردند که تعمیر آن نیاز به زمان دارد.
مدیرکل فرودگاه ‌های آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه تعمیر این هواپیما حدود ۷ تا ۸ ساعت طول می کشید، برخی از مسافران بلیط خود را باطل کردند و برخی نیز با پرواز ساعت ۱۶ آتا به مقصد تهران پرواز می کنند.
صفایی با بیان اینکه این هواپیما دارای حدود ۱۵۰ مسافر بود، ادامه داد: مسافرانی که بلیط خود را باطل کردند، هزینه آن را پس گرفتند.
فرودگاه تبریز در سال ۱۳۲۹ با مأموریت ارائه خدمات هوائی، پروازهای برنامه‌ای و غیر برنامه‌ای، آموزشی و نظامی برای مسافرین، متقاضیان و سایر ارگان‌های کشوری و تحت نظارت ضوابط سازمان جهانی هوانوردی ICAO به بهره برداری رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا