روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سرآمد شد

روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان  سرآمد شد

در چهاردهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان، روابط عمومی شرکت گاز  در سه محور این جشنواره سرآمد شد.

 به گزارش ارک خبربه نقل از روابط عمومی، در چهاردهمین“جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان” ، که با حضور استاندار، شهردار، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان و روسای روابط عمومی های سازمان ها ،ادارات کل و شرکت های دولتی و خصوصی  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، شرکت گاز استان اصفهان با ارایه آثار خود درسه محور برنامه ریزی و ارزیابی، روابط عمومی دیجیتال و مسئولیت اجتماعی پس از ارزیابی جزء روابط عمومی های برتر استان معرفی شد و موفق به کسب تندیس روابط عمومی سرآمد از دست استاندار اصفهان گردید.

لازم به ذکر است، دراین جشنواره، عملکرد یک ساله  روابط عمومی ها در نه محور ؛نوآوری و فعالیت های پیشرو، برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی، تحقیق وپژوهش، اطلاع رسانی و افکار سنجی، ارتباطات رسانه ای، محتوا سازی، رویداد پردازی، مسئولیت های اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر رضایی استاندار اصفهان، در آیین تقدیر از روابط عمومی های استان اصفهان،گفت: در بسیاری از مجالس گفته می شود، روابط عمومی پل ارتباطی بین مدیران و مردم است اما از نظر من شان روابط عمومی بالاتر از پل ارتباطی است و برای این جهت یابی نیازمند اطلاعات، دانش و بینش کافی و وافی در این  حرفه هستیم.

 وی، افزود: روابط عمومی امروز یک دانش و رشته به روز است، معتقدم علم روابط عمومی با سرعت بسیار فراوان در حال پیشرفت است.

دکتر رضایی،در ادامه اظهارداشت: مسئولان روابط عمومی نباید بخشی نگر باشند بلکه باید توسعه همه جانبه را در راس کار خود قرار دهند.

 گفتنی است، آثار این جشنواره در چهار رتبه؛ شاخص، برتر، برگزیده و سرآمد داوری شد که سطح سرآمد در بالاترین رتبه و پس از آن  به ترتیب سطوح برگزیده ،برتر و شاخص قرار گرفتند.

همچنین به اذعان داوران و مدیر اجرایی این جشنواره ، امسال آثار و مستندات روابط عمومی ها ی استان  از رشد مناسب و کیفیت بالایی برخوردار بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا