موفقیت تلاشگران ذوب آهن اصفهان در ثبت رکورد ماهانه تولید

برای تحقق ۳ میلیون تن تولید در سال ۱۳۹۸ حاصل شد

موفقیت تلاشگران ذوب آهن اصفهان در ثبت رکورد ماهانه تولید

به گزارش ارک خبر:تلاشگران ذوب آهن اصفهان در سال رونق تولید و برای تحقق ۳ میلیون تن تولید در سال ۱۳۹۸  ، سومین رکورد تولید را به ثبت رساندند . پس از ثبت دو رکورد تولید روزانه در ماه گذشته ، با همت تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی ، رکورد جدید تولید ماهانه نیز در اردیبهشت ماه با تولید ۲۴۴ هزار و ۱۴۴ تن چدن با دو کوره بلند به ثبت رسید . رکورد قبلی تولید ماهانه تولید با دو کوره بلند شماره ۲ و ۳ معادل ۲۳۲ هزار و ۸۲۹ تن بوده است .

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت چهارشنبه اول خرداد ماه در نشستی با معاون و مدیران حوزه بهره برداری ، ضمن تبریک این موفقیت به کلیه کارکنان شرکت گفت : این موفقیت حاصل یک کار تیمی است و در شرایطی حاصل شد که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم .

وی افزود : تحریم ها ایجاد مانع می کند اما بازدارنده نیست و قطعاً با روحیه ای که هم اکنون برای افزایش تولید در این مجتمع عظیم صنعتی ایجاد شده ، با وجود همه مشکلات می توانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم .

مدیرعامل شرکت تصریح کرد : خوشبختانه ، در ذوب آهن اصفهان شرایط برای تولید فراهم است و اگر به ظرفیت اسمی تولید نرسیده ایم ، به دلیل کمبود مواد اولیه به ویژه سنگ آهن می باشد .

مهندس یزدی زاده گفت : ذوب آهن اصفهان با این حجم تولید ، اشتغال زایی و مسئولیت اجتماعی که به ویژه در حوزه معادن زغال سنگ به عهده دارد ، نباید این چنین با مشکل تامین سنگ آهن مواجه باشد و در این خصوص ، تدبیر مسئولین چاره ساز خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن