پرداخت غیر حضوری ۹۲ درصد قبوضگاز استان اصفهان در سال ۹۷


پرداخت غیر حضوری ۹۲ درصد قبوضگاز استان اصفهان در سال ۹۷

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از پرداخت ۹۲ درصدی قبوض گازاستان اصفهان بصورت غیر حضوری و الکترونیکی در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش ارک خبربه نقل از دنیای اسراربه نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه در سال ۹۷ بالغ بر هشت میلیون و ۱۶هزار قبض گاز پرداخت شده است، گفت: از این میزان ۹۱٫۷۵ درصد قبوض معادل هفت میلیون و ۳۵۵هزار قبض گاز توسط مشترکین به صورت غیر حضوری پرداخت شده است.

مهندس علوی، افزود: سال گذشته ۲۸ .۲۵ درصد قبوض گاز از طریق کارتخوان، ۲۱٫۲۵ درصد قبوض از طریق خود پرداز، ۱۸٫۵ درصد از طریق موبایل بانک، ۱۲٫۵ درصد از طریق اینترنت بانک، ۶٫۵ درصد از طریق تلفن بانک، ۴٫۷۵ درصد از طریق پیامک، به صورت غیر حضوری پرداخت شده و تنها ۸٫۲۵ درصد قبوض به صورت حضوری و در شعب بانکی پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،افزود: بهره گیری از دستگاه‌های خودپرداز(ATM) ، دستگاه های کارت خوان (POS)، تلفن بانک، اینترنتبانک، موبایل بانک و اس ام اس بانک از  جمله روش هایی است کهبا هماهنگی بانک های مختلف در نظر گرفته شده و مشترکین می توانند برای پرداخت قبض گاز از آنها استفاده کنند.

مهندس علوی، تصریح کرد: علاوه بر روش های پرداختی مذکور، پرداخت از طریق مراجعه به وبسایت شرکت گاز استان اصفهان به آدرس(www.nigc-isfahan.ir) و همچنین سامانه تلفنی ۳۸۱۹۴ نیز میسر می باشد تا مشترکین  بتوانند به راحتی و با ضریب اطمینان بالا نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا