نصب سیستم تصفیه اوزون در خروجی فاضلاب وادی رحمت تبریز

مدیرعامل آرامستان‌های شهرداری تبریز با اشاره به رعایت اصول زیست محیطی در مجموعه وادی رحمت گفت: سیستم تصفیه «اوزون» به عنوان قوی‌ترین ضدعفونی کننده ارگانیک در طبیعت، برای تصفیه فاضلاب وادی رحمت نصب مورد استفاده قرار می گیرد.

احد فلاحی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: فاضلاب وادی رحمت با سیستم پیشرفته «اوزون» تصفیه شده و جوانب بهداشت محیط در این زمینه به شدت رعایت می‌شود.
وی اضافه کرد: با توجه به رعایت اصول بهداشت محیط، شایعات مربوط به آلودگی آب‌های زیرزمینی منطقه اتوبان شهید کسایی بر اثر فاضلاب وادی رحمت واقعیت ندارد.
فلاحی افزود: پیش از این نیز کارشناسان بهداشت محیط با آزمایش آب‌های زیرزمینی و چاه‌های اراضی اطراف وادی رحمت، این موضوع را به اثبات رسانده اند.
وی با بیان اینکه فاضلاب تصفیه شده وادی رحمت با استفاده از چاه‌های جذبی برای آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود، تاکید کرد: بررسی‌های کارشناسان زیست محیطی و بهداشتی حاکی از آن است که هیچگونه آلایندگی متوجه قنات‌های لاله نیست.
مدیرعامل آرامستان های شهرداری تبریز یادآوری کرد: آزمایشات متناوب و بررسی‌های دوره‌ای کارشناسان اداره کل سلامت شهرداری تبریز نیز طی سالیان اخیر هیچگونه آلودگی در آب‌های زیرزمینی این منطقه را نشان نمی‌دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا