سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن را تامین خواهیم کرد

تاکید مجدد وزیر صنعت ، معدن و تجارتدر غرفه ذوب آهن اصفهان:

سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن را تامین خواهیم کرد

به گزارش ارک خبر:دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مهندس حمید فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در غرفه شرکت حضور یافتند .

دکتر رحمانی با تاکید مجدد بر این که سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن اصفهان را تامین و حضورا ابلاغ خواهد شد گفت : ذوب آهن اصفهان با امضای تفاهم نامه های مختلف در این نمایشگاه فرصت را مغتنم دانسته و بهترین بهره را برده است .

مهندس فولادگر در گفتگو با خبرنگار آتشکار گفت : برای اولینبار است که تمامی صنایع در یک مجموعه جمع شده و نیازهای خود را عرضه می کنند و این فرصتی است برای سازندگان ، نخبگان و مراکز دانش بنیان که با صنایع و مجتمع های صنعتی به یک هم افزایی در جهت کسب تکنولوژی و بومی سازی برسند . وی رونق تولید رادر گرو نهضت ساخت داخل دانست و خاطر نشان ساخت : در بحث سخت افزاری و نرم افزاری راه را برای نهضت ساخت داخل در دولت و مجلس فراهم کرده ایم و با تصویب قوانین خاص واردات کالاها و تجهیزاتی که در داخل امکان ساخت آن فراهم است کاملا ممنوع باشد تااقتصاد و صنعت به شکوفایی برسد .

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای گفت : در این قانون پیش بینی شده تا شرکت ها نیازمند به قطعات نیازهای خود و نخبگان و شرکت های دانش بنیان ، توانمندی ها خود را ثبت تا با این روش بومی سازی هدفمند شود  و موازی کاری نیز حذف گردد .

در این بازدید مجید مرادیان معاون روابط عمومی شرکت ضمن تشریح شرایط ذوب آهن اصفهان برای حاضرین گفت : در سال رونق تولید این شرکت مورد بی مهری قرار گرفته و به علت عدم تامین سنگ آهن مورد نیاز خود تنها با ۶۰ در صد ظرفیت درحال کار می باشد .نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا