۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان برگزار می‌شود

همزمان با هفته اول مرداد ماه؛

۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان برگزار می‌شود همزمان با هفته اول مردادماه، ۲ نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت، ورزش و تغذیه در اصفهان برگزار می‌شوند.

به گزارش ارک خبر: ۲ نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت، ورزش و تغذیه از جمله رویدادهای نمایشگاهی غیرتجاری و اجتماعی ـ فرهنگی به شمار می‌روند که در دوره‌های گذشته موفق شده‌اند بسیاری از نیازهای مخاطبان خود را پاسخ دهند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و پوست و مو یکی از دو نمایشگاه تخصصی است که از یکم تا چهارم مردادماه و در فضایی به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع برپا می‌شود.

در این نمایشگاه ۵۵ شرکت فعال در زمینه‌های تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید تجهیزات آرایشی و بهداشتی، خدمات زیبایی، مراقب زیبایی، آموزشگاه‌های مرتبط با این بخش، واردکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی و شرکت‌های داروسازی حضور خواهند داشت.

از جمله مهمترین برندها و شرکت‌های حاضر در هشتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و پوست و مو می‌توان به اهورا پخش، کیمیا پخش، آرمیت مهر، رخ‌آرا، شکوفامهر و به‌آرا اشاره کرد که از استان‌های اصفهان، تهران و کرمانشاه در نمایشگاه امسال حضور یافته‌اند.

در کنار این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته برگزار می‌شود که توانمندی‌های فعالان این بخش به ویژه در زمینه باشگاه‌های ورزشی، هیئت‌های ورزشی، تجهیزات ورزشی، استخرها، مکمل‌های ورزشی، موسسات تغذیه و لاغری و رژیم، تفریحی، بازی و سرگرمی و فروشگاه‌های ورزشی را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه ۱۸۰۰ مترمربع وسعت خواهد داشت و ۴۰ شرکت را از استان‌های اصفهان و خراسان رضوی گرد هم جمع‌ خواهد کرد. از جمله مهمترین مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه می‌توان به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه ذوب‌آهن، هیئت آفرود، هیئت جودو، آرمان‌اسپرت، وورتکس و کوک‌شو اشاره کرد.

افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان، افزایش متراژ واگذاری، استقبال کیفی‌تر و حضور تعداد بیشتری از برندها، از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال به شمار می‌رود که آن را برای مخاطبان و علاقمندان جذاب‌تر می‌کند.

گفتنی است؛ علاقمندان به بازدید از ۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روزهای یکم تا چهارم مردادماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

دکمه بازگشت به بالا