مسیر تبریز- خواجه تا دو هفته آینده بهره برداری می‌شود

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه عملیات عمرانی به صورت جدی در بزرگراه تبریز- اهر در جریان است، گفت: محور تبریز – خواجه تا دو هفته آینده پس از نصب علایم جاده‌ای بهره‌برداری می‌شود.

محمدرضا پورمحمدی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح در حال اجرای بزرگراه تبریز- اهر با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه از ۱۲ سال پیش آغاز شده است، افزود: طول این مسیر ۸۵ کیلومتر است که تاکنون ۶۲ کیلومتر از این مسیر زیر بار ترافیک رفته و به استثنای چند کیلومتر به دلیل اختلاف سطح بالا، ۲۰ کیلومتر باقی‌مانده تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

پورمحمدی با بیان اینکه ۲۰ کیلومتر از این بزرگراه در دو سال گذشته اجرا شده است، افزود: فعالیت‌های عمرانی در این مسیر به شکل جدی در حال انجام است.

استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام جدی پیمانکاران و دستگاه‌های مسئول برای بهره‌برداری از این بزرگراه تا پایان سال جاری تأکید کرد.

وی با اشاره به روان‌سازی ترافیک و کاهش تصادفات رانندگی در مسیر تبریز- اهر، گفت: قبل از چهار بانده شدن این مسیر همه‌ساله و به ویژه در ایام نوروز، شاهد تلفات جانی متعدد در این مسیر بودیم که در حال حاضر این آمار به کمترین میزان ممکن رسیده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا