رییس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی: رونق تولید باعث کاهش جرایم می‌شود

رییس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: رونق تولید و توجه جدی به توسعه کسب و کار موجب کاهش جرایم می‌شود.

موسی خلیل اللهی روز یکشنبه در دیدار هیات امنای بازار تبریز با وی افزود: در سالی که به عنوان رونق تولید توسط مقام رهبری تعیین شده است، همه باید تلاش کنند تا این هدف مهم و محوری در بخش ها و ارکان مختلف جامعه محقق شود.

وی  با اشاره به توصیه ها و رهنمودهای مقام رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، یکی از اولویت های اصلی و مهم مجموعه دادگستری آذبایجان شرقی استان را حرکت در همین مسیر و حمایت از تولید عنوان کرد.

خلیل اللهی اظهار داشت: حمایت از جهادگران عرصه اقتصاد، تولید و صنعت و در عین حال مبارزه جدی و بی امان با مظاهر فساد اقتصادی جزو دستورکارها و اولویت های اصلی قوه قضائیه می باشد که برای تحقق این اهداف باید همه در کنار دستگاه قضائی قرار بگیرند.

وی تاثیر رونق تولید و اشتغال در سطح جامعه را مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه ایجاد هر شغل مانع از بروز و ظهور انواع بزه ها و ناهنجاری های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی می شود، نقش توسعه بازار کسب و کار در کاهش جرایم را بسیار مهم و تعیین کننده دانست.

خلیل اللهی یادآوری کرد:  تا آن جا که توان دارم از تولید و اشتغال حمایت خواهم کرد.

وی با اشاره به همراهی بازاریان متدین و ولایت مدار تبریز با انقلاب اسلامی و نظام طی سال های متمادی، اظهار داشت: با همکاری و مساعدت یکدیگر می توانیم جایگاه اقتصادی استان و کلانشهر تبریز را ارتقا دهیم.

به گزارش ایرنا، نمایندگان و اعضای هیات امنای بازار بزرگ تبریز نیز در این دیدار آمادگی بازاریان برای تلاش باصداقت و بادیانت برای تحقق عدالت در گام دوم انقلاب با حمایت دادگستری استان را اعلام کردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا