حضور نمایش «غنیمت» از مرند در جشنواره سراسری مهر

نمایش «غنیمت» از شهرستان مرند در جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان حضور پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۵ نمایش راه یافته به جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان معرفی شدند که براین اساس، نمایش «غنیمت» نوشته پژمان شاهوردی و کارگردانی محمد یوسفی زاده از شهرستان مرند در این جشنواره به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

حضور ۱۴ نمایش صحنه‌ ای و ۱۱ نمایش خیابانی در بخش مسابقه این دوره از جشنواره نهایی شده است و نمایش هایی از شهرهای تهران، خرم‌ آباد، کرج، نجف‌آباد، بوشهر، قم، اصفهان، ساوه و کاشان در بخش نمایش‌ های صحنه‌ ای و هنرمندانی از شهرهای خمینی‌شهر، کرمانشاه، تهران، قروه، کرمان، لاهیجان، مرند و ایلام در بخش نمایش های خیابانی حضور خواهند داشت.

در بخش خیابانی این جشنواره، نمایش «غنیبمت» از شهرستان مرند، با ۱۱ نمایش دیگر در این بخش رقابت خواهد کرد، همچنین نمایش «تلنگر» به نویسندگی مسعود نیازی و کارگردانی یاسمن یوسفی از تبریز در این بخش حضور پیدا می کند.

نمایندگان تئاتر استان آذربایجان شرقی در این بخش با نمایش های «مین» از خمینی شهر، «کلاغ های آنلاین» از لاهیجان، «شهر خوب» از قروه، «سه قطره آب» از تهران، «افسانه شیواکمان» از کرمانشاه، «آشغال دوست داشتنی» از قروه، «در مسیر اقتصاد» از ایلام، «شل شاک» از کرمان و «خیر نبینی سعیده» از کرمان رقابت می کنند.

گفتنی است، پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش‌ های صحنه‌ای، نمایش‌ های خیابانی، نمایش ‌های محیطی، نمایشنامه‌ خوانی و بخش کارگاه‌ ها و نشست‌ های تخصصی از ۲۱ تا ۲۸ آذرماه به کوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری اداره‌ کل هنرهای نمایشی به میزبانی کاشان برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا