محصول انجمن سینمای جوانان مراغه به جشنواره فیلم پرتغال راه یافت

فیلم کوتاه «اپیلوگ» محصول انجمن سینمای جوانان مراغه در چهلمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «فانتااسپورتو» (FANTASPORTO) پرتغال به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد مراغه،  نویسندگی و کارگردانی این فیلم را مهدی آذری و امین اکتسابی بناب برعهده دارند محمد فکوری مدیر تصویربرداری و جعفر نادری دستیار تصویربردار است.

سینا پورسلیم،  فریبا قاسم زاده بهنامی، شاهین خاکپور،  حسین خاکزاد و علیرضا احمدی تیفکانی دیگر عوامل تولید این فیلم هستند و جهانگیر چالاکی، اردشیر رضائی، ناصر کریم اقدم، محسن عبدلی، مهرزاد سیاه، علی فریدزاده، علیرضا محبوبی، فریبا قاسم زاده بهنامی، امیرحسین علافی بناب، حسین مجیدی و حجت رسولی در آن ایفای نقش می کنند.

این فیلم کوتاه پیش از این در بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه ازمیر ترکیه و پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی داکا بنگلادش و سی و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی تهران به نمایش در آمده است.

این فیلم مربوط به یک محیط آخرالزمانی است که انسان‌ها مجبور می‌شوند اندوخته دانش بشریت را به موجوداتی نیمه انسان نیمه حیوان در ازای دریافت آذوقه‌ای ناچیز ببخشند. سپس این موجودات در یک فرایند سختگیرانه بورکراتیک و صنعتی، دانش بشریت را تبدیل به کنسروهایی برای تغذیه موجودات خاص می‌کنند.

چهلمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم FANTASPORTO پرتغال ۲۸ فوریه تا ۸ مارس ( ۲۶ بهمن تا ۷ اسفند امسال) برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا