شهرداری تبریز برای نخستین بار قهرمان کشور شد

تیم فوتسال کارکنان شهرداری تبریز موفق شد برای نخستین بار به عنوان قهرمانی رقابت‌های شهرداری‌های کلانشهرهای کشور دست یابد.

یازدهمین دوره مسابقات فوتسال شهرداری‌های کلانشهرهای کشور (جام شهر)جمعه ۲۹ آذرماه با برگزاری دیدار نهایی در کرمان به پایان رسید و طی آن تیم شهرداری تبریز توانست با پیروزی پنج بر دو برابر تیم شهرداری مشهد، برای نخستین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد. 

در دیدار فینال که با درخشش جلیلی دروازه بان شهرداری تبریز همراه بود، برای این تیم علیرضا فرهنگی دو گل و فرهاد فخیم و محمدرضا محمودی نیز هر کدام یک گل به ثمر رساندند و دیگر گل تبریزی ‌ها را بازیکن حریف به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

شهرداری تبریز در شرایطی دیدار نهایی را با هدایت رامین سعیدی و فرهاد سراجیان به سود خود تمام کرد که تیم شهرداری مشهد عنوان‌دار قهرمانی سه دوره اخیر این رقابت‌ها بود اما هم در دور گروهی و هم در دیدار فینال مغلوب تیم آماده و قدرتمند شهرداری تبریز شد. 

در پایان این مسابقات محمدرضا محمودی با ۱۲ گل زده به عنوان بهترین گلزن مسابقات انتخاب شد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، درخشش و قهرمانی تیم فوتسال شهرداری تبریز در رقابتهای قهرمانی شهرداریهای کلانشهرهای کشور در حالی رقم خورد که حضور بازیکنان مطرح فوتسال کشور در قالب تیم‌های مختلف، سطح مسابقات را به شکل قابل توجهی ارتقا داده بود و همه تیم‌ها با آمادگی خوبی در بازی‌ها حاضر شده بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا