تراکتور و ۱۱ بازی سرنوشت‌ساز

ارک خبر- تراکتور با ۳۴ امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار دارد و در جام حذفی نیز می‌تواند با ۳ پیروزی، به قهرمانی دست یابد؛ پس لیگ نوزدهم برای این تیم تمام نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، به دنبال حاشیه‌های اخیری که برای تیم تراکتور ایجاد شده است، این باشگاه با انتشار مطلبی برای هوادارانش از آنها خواسته است که از این تیم حمایت بیشتری نمایند تا زمینه قهرمانی تراکتور در لیگ برتر و جام حذفی فراهم شود.در خصوص مسائل فنی نیز خدمت هواداران عزیز می‌رساند که پس از روی کار آمدن آقای الهامی، تراکتور یکی از بهترین نتایج چند سال اخیر را کسب کرده؛ به‌طوریکه در ۷ بازی، ۵ پیروزی، یک تساوی و تنها یک شکست، ماحصل کار الهامی در تراکتور است.

همچنین بنا به دیدگاه کارشناسان، پیشرفت فنی و ثبات امتیازگیری تیم نیز کاملاً به چشم می‌خورد. تراکتور می‌تواند با اتکاء به حمایت هوادارانش و حفظ روند صد درصد پیروزی در بازی‌های خانگی به اهدافش در پایان فصل نوزدهم برسد.

به استحضار هواداران تراکتور می‌رساند که محمدرضا اخباری و ویلیان میمبلا دچار مصدومیت شده‌اند که در این بین، میمبلا با مجوز باشگاه چند روزی به کشورش بازگشته تا ضمن استراحت، دوران نقاهت را سپری کند و ان‌شاءالله این بازیکن ارزنده از بازی‌های آتی، در خدمت تیم بزرگ تراکتور خواهد بود.

۱۱ فینال سرنوشت‌ساز در لیگ برتر و ۳ بازی نیز در جام حذفی باقی‌مانده تا تراکتور با سربلندی و موفقیت، فصل نوزدهم را به پایان برساند و از هواداران تقاضا می‌شود در این روزهای حساس، مثل همیشه باز هم هوای تیم محبوبشان را داشته باشند و با حضور حداکثری، انرژی مضاعفی به بازیکنان بدهند و مطمئن هم باشند که تا آخرین روز برای هدفمان خواهیم جنگید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا