نیروهای شرکت توزیع برق تبریز به گیلان اعزام شدند

ارک خبر- مدیر عامل شرکت توزیع برق تبریز گفت: به دنبال قطعی برق در برخی نقاط استان گیلان به دلیل بارش سنگین برف و یخبندان، سه گروه عملیاتی از این شرکت جهت کمک‌رسانی به آن استان اعزام شدند.

عادل کاظمی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: این اقدام برابر درخواست صورت گرفته از شرکت توانیر مبنی بر اعزام گروههای عملیاتی به استان گیلان، جهت همکاری و رفع خاموشی‌های ناشی از بارش شدید برف و کولاک در این استان، با هماهنگی شرکت توانیر و شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، انجام شد.

وی افزود: سه گروه اعزامی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با سه خودرو متشکل از ۹ نفر شامل یک سرپرست، ۵ سیمبان و سه نفر راننده ظهر روز سه‌شنبه به استان گیلان اعزام شدند.

وی گفت: محل عملیاتی گروه های ارسالی برق تبریز، شهر کپورچال در حدفاصل رضوانشهر و بندرانزلی است که این تیم‌ها در محل مذکور مستقر شده و در حال فعالیت و کمک‌رسانی به مردم جهت همکاری و رفع خاموشی‌های ناشی از بارش شدید برف و کولاک می‌باشند.

کاظمی خاطرنشان کرد: در مواقع بروز شرایط بحرانی، استان آذربایجان‌شرقی معین استان گیلان بوده و اعزام این گروه های عملیاتی در راستای همین امر صورت گرفته است.

ِبه گزارش ایرنا ، بارش برف در گیلان که از  یکشنبه شب آغاز شد و تا غروب سه شنبه ادامه داشت موجب بروز مشکلاتی در این استان از جمله قطع برق ۲۵۰ هزار مشترک شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا