چاله‌زدایی معابر تبریز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام گیرد

شهردار تبریز گفت: در راستای استقبال از بهار و آماده‌سازی شهر برای حضور گردشگران، چاله‌ زدایی و آسفالت معابر در دستور کار شهرداری تبریز قرار دارد و باید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

ایرج شهین باهر در جلسه فوق العاده با شهرداران و معاونین خدمات مناطق ۱۰ گانه تبریز، اظهار کرد: بارش های سنگین برف و بیش از یک ماه دمای زیر صفر از یک طرف و از طرفی دیگر محلول پاشی و نمک پاشی بنا بر مطالبه شهروندان، خسارات سنگینی به آسفالت معابر وارد کرده است.

وی با اشاره به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی و فصل بهار که فصل گردشگری تبریز است، ادامه داد: بر این اساس، مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز موظف هستند در کمترین زمان ممکن با توزیع آسفالت در معابر اصلی تمامی لکه های ایجادشده را پر کرده و مسیر تردد شهروندان را هموار سازند.

شهین باهر تصریح کرد: همچنین نظافت شهری، گلکاری و درختکاری باید در دستور کار شهرداری‌های مناطق قرار بگیرد تا بتوانیم جلوه شهرمان را برای فرا رسیدن سال نو آماده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با تاکید بر اینکه سال ۹۹ به عنوان سال فضای سبز نام‌گذاری شده است، یادآور شد: از ۱۵ اسفند درختکاری در نقاط مختلف شهر آغاز می شود و انتظار داریم با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز اقدامات اساسی در این حوزه انجام شود و به وعده ای که داده‌ایم عمل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا