الهامی با تراکتور تمدید کرد

ساکت الهامی سرمربی کنونی تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

 باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور اعلام کرد: با توجه به نتایج درخشان ساکت الهامی بر روی نیمکت تراکتور و پس از مذاکره طرفین، قرارداد این سرمربی با این تیم برای فصل ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ تمدید شد.

وی از اواخر نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم هدایت تراکتور را برعهده گرفته و توانسته با نتایج خوبش، این تیم را به جمع مدعیان قهرمانی برساند.

ساکت الهامی متولد خرداد ماه ۱۳۵۰ در شهر اردبیل است و از بازیکنان قدیمی فوتبال ایران به حساب می‌آید که سابقۀ بازی در باشگاه‌هایی چون بهمن، استقلال اهواز، کشاورز، پلی اکریل اصفهان و تراکتور را در کارنامۀ خود داشته است.

وی با پایان یافتن دوران بازیگری، به سرعت وارد چرخۀ مربیان شد، هر چند بیشتر دوران حضور او بر روی نیمکت تیم‌های مختلف به عنوان دستیار سپری شده است.

اولین حضور ساکت الهامی بر روی نیمکت یک تیم، در استقلال تهران به وقوع پیوسته است. او در سال ۸۶ و به مدت یک فصل در استقلال به عنوان دستیار حاضر بود تا اینکه پس از آن و دوری دو ساله‌اش از فوتبال ایران به کادر مربی‌گری مس کرمان ملحق شد.

الهامی پس از یک سال حضور در مس به عنوان دستیار، در سال ۹۰ هدایت تیم اتکا را در لیگ دسته دوم فوتبال ایران به عنوان سرمربی پذیرفت.

صبای تهران، پیکان تهران، نساجی مازندران، شهر خودرو و ماشین سازی تبریز تیم‌های دیگری بودند که الهامی به عنوان مربی و یا دستیار در کادر فنی آن‌ها حاضر بوده است.

 سال ۹۸ و حضور در تیمی چون تراکتور، نقطۀ اوج دوران مربیگری ساکت الهامی بوده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال تراکتور در لیگ برتر فوتبال فصل نوزدهم با کسب ۳۷ امتیار جایگاه سوم جدول جام خلیج فارس را در دست دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا