تولید و عرضه ۳۵۰ عنوان محتوای فرهنگی هنری در فضای مجازی

مدیرکل کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی از تولید و ارائه ۳۵۰ عنوان فعالیت فرهنگی هنری ادبی در فضای مجازی در یک ماه اخیر خبر داد.

تولید و عرضه ۳۵۰ عنوان محتوای فرهنگی هنری در فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی بینش، اظهار داشت: به‌منظور ترغیب و تشویق خانواده‌ها به‌ویژه کودکان و نوجوانان برای ماندن در خانه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی توسط مربیان کانون تولید و برای استفاده و بهره‌مندی مخاطبان در فضای مجازی ارائه شده است.

وی در عین حال تصریح کرد: به جهت تعطیلی مدارس و تشویق کودکان و نوجوانان برای ماندن در خانه، مربیان و برخی از اعضای مراکز کانون پرورش فکری آذربایجان‌شرقی همزمان با سراسر کشور اقدام به ارائه فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی در فضای مجازی کردند.

بینش با بیان اینکه از اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از ۳۵۰ عنوان محتوای فرهنگی هنری توسط مربیان استان در فضای مجازی ارائه شده است، یادآور شد: تعدادی از این آثار در سایت پیک امید مجازی به آدرس omid.kpf.ir و تعدادی دیگر نیز در صفحه اینستاگرام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان  به آدرسhttps://www.instagram.com/kanoonparvaresh_azarsharghi/  ارائه شده که برای عموم علاقمندان به‌ویژه کودکان و نوجوانان قابل استفاده است.

مدیرکل کانون آذربایجان‌شرقی، انیمیشن، موسیقی، بازی و سرگرمی، قصه‌گویی، نقاشی، خوشنویسی، سفال، شعر، داستان، معرفی کتاب، کاردستی و اوریگامی را ازجمله تولیداتی عنوان کرد که تاکنون در فضای مجازی ارائه شده و این تولیدات همچنان ادامه دارد.

بینش برگزاری مسابقات و مهرواره‌های فرهنگی هنری و ادبی در فضای مجازی را از دیگر اقدامات کانون استان در هفته‌های اخیر عنوان کرد و افزود: برگزاری مسابقه نقاشی به‌مناسبت روز جمهوری اسلامی، اجرای مهرواره ادبی به‌مناسبت نیمه شعبان و مشارکت کودکان و نوجوانان استان در مهرواره کشوری «بهار خانه‌» را از دیگر فعالیت‌هایی عنوان کرد که در این ایام به‌صورت مجازی به اجرا در آمده است.

مدیرکل کانون آذربایجان‌شرقی همکاری و مشارکت با برخی سازمان‌های مردم‌نهاد در ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان مناطق محروم را از مهم‌ترین اقدامات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این مدت دانست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا