استفاده از کنجد سیاه در تمام نانوایان ممنوع شد/ انتقاد از نحوه بازرسی از نانوایان بعد از افزایش قیمت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار تبریز ضمن گلایه از نحوه بازرسی‌ها بعداز ابلاغ قیمت‌ها، گفت: بازرسی‌های مدون و مستمر دستگاه‌های مرتبط از جمله تعزیرات حکومتی و غله می‌تواند به مکلف کردن رعایت قیمت‌ها و کیفیت نان از طرف نانوایان کمک کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رجبی امروز در  جلسه گروه کاری گندم، آرد و نان شهرستان تبریز با حضور تمام اعضا و معاونت بازرسی و نظارت سازمان صمت با توجه به ابلاغ اصلاح قیمت‌های نان اظهار داشت: نان قوت اصلی مردم و جایگاه خاصی در مباحث جامعه دارد و حساسیت این امر ایجاب می‌کند تا قیمت‌ها، مقدار وزن چانه خمیر و وزن نان ابلاغی از طرف نانوایان طبق مقررات رعایت و اجرا شود و این انتظار از بازرسان صمت، اتحادیه نانوایان و اتاق اصناف وجود دارد که با تدابیر ویژه و افزایش بازرسی‌ها با متخلفان و کم‌فروشان برخورد کنند.

وی ضمن گلایه از نحوه بازرسی‌ها بعداز ابلاغ قیمت‌ها، گفت: بازرسی‌های مدون و مستمر دستگاه‌های مرتبط از جمله تعزیرات حکومتی و غله می‌تواند به مکلف کردن رعایت قیمت‌ها و کیفیت نان از طرف نانوایان کمک کند.

رجبی با اشاره به شرایط جامعه و بحث بیماری کرونا و رعایت موارد بهداشتی در نانوایان نیز تصریح کرد: همه نانوایان باید تمام شیوه‌های بهداشتی را که مهم‌ترین آن فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند می‌باشد را رعایت و اجرا کنند.

گزارش فارس حاکی است، در این جلسه استفاده از کنجد سیاه در تمام نانوایان ممنوع اعلام و مقرر شد، اتحادیه نانوایان نسبت به کنترل، نصب در دید عموم قیمت‌های ابلاغی اقدام و برابر تاکیدات و مصوبات قبل نسبت به تهیه دفتر ثبت بازرسی در همه نانوایان اقدام کنند و بحث بازرسان افتخاری در محلات در امر بازرسی از نانوایان بیشتر مورد توجه مسوولان مربوطه قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا