استقرار گشت موتوری آتش نشانی در بازار بزرگ تبریز در ماه مبارک رمضان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز از استقرار گشت موتوری در بازار بزرگ تبریز در راستای تأمین ایمنی و پیشگیری از حوادث در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،هادی بدری سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز در حاشیه بازدید شبانه از بازار بزرگ تبریز با بیان اینکه این بازار یکی از قطب‌های اصلی اقتصاد است، اظهار کرد: در یک دهه گذشته حوادث بزرگ بازار تبریز در ماه مبارک رمضان رخ داده و این سازمان با دستور شهردار کلانشهر تبریز اقدام به استقرار گشت موتوری از ساعت ۲۱:۳۰ الی هفت صبح در بازار کرده است.

او با بیان اینکه پیش از این، همه روزه گشت پیاده آتش‌نشانان با محوریت پیشگیری از حوادث در این بازار مستقر بود، بیان کرد: این سازمان به دلیل اهمیت جهانی، گردشگری و اقتصادی بازار تاریخی تبریز، تدابیر مناسبی در راستای کاهش حوادث اتخاذ کرده است.

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، بدری در خاتمه با اشاره به تجهیزات آتش نشانی نصب شده در سطح بازار تبریز، خاطرنشان کرد: نصب شیر‌های هیدرانت آتش نشانی و فایر باکس گامی موثر در به حداقل رساندن میزان تلفات ناشی از حوادث بوده که از سوی سازمان آتش نشانی تبریز انجام شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا