ورزش در ۹ شهر آذربایجان‌شرقی جان می‌گیرد

امکان آغاز فعالیت تعدادی از رشته‌های ورزشی در شهرهایی که به ‌لحاظ ویروس کرونا وضعیت سفید دارند، مجاز اعلام شد.

ورزش در 9 شهر آذربایجان‌شرقی جان می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر گردید و که در آن عنوان شده است ۱۳۲ شهر سفید به‌لحاظ کاهش شیوع کرونا می‌توانند در تعدادی از رشته‌های ورزشی فعالیت خود را آغاز کنند.

از آذربایجان‌شرقی ۹ شهر وضعیت سفید داشته و از فردا در تعدادی از رشته‌های ورزشی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کنند.

آذرشهر، اسکو، بستان‌آباد، جلفا، خداآفرین، عجب‌شیر، ملکان، ‌هریس و‌ هوراند ۹ شهر آذربایجان‌شرقی هستند که شروع ورزش در این شهرها بلامانع است.

بنا به اعلام ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش، تنیس، تنیس روی میز، دارت، پتانگ، شطرنج، وزنه‌برداری، بدمینتون، قایقرانی انفرادی، دوومیدانی، اسکیت، بولینگ، تیراندازی، تیراندازی با کمان، سوار‌کاری، اتومبیلرانی و موتورسواری ، دوچرخه سواری، کوهنوردی، گلف، جهت یابی، اسکی، پیاده روی،  بازی‌های فکری، طناب‌زنی، ورزش‌های طبیعی، ماهیگیری ورزشی، فریزبی، یوگا، ورزش تفریحی مهارت فردی و ورزش آمادگی جسمانی فدراسیون ورزش‌های همگانی رشته‌های ورزشی هستند که فعالیت آنها در شهرهای سفید مجاز است و تمام باشگاه‌ها موظف هستند پیش از آغاز فعالیت در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا