دعوای زوج‌ها بر سر تماشای تلویزیون انیمیشن می شود/ «سلاخی» در شهر

سپهر مومنی این روزها مشغول ساخت انیمیشنی با موضوع دعوای زوجی میانسال بر سر برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌شان است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تولید انیمیشن «سلاخی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سپهر مومنی در روزهای قرنطینه‌ خانگی همچنان ادامه دارد. این فیلم از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

مومنی با اشاره به آغاز تولید این انیمیشن در بهار سال ۹۸ گفت: در حال حاضر طراحی انیمیت‌های «سلاخی» به پایان رسیده و امیدواریم تا شهریور ۹۹ این کار را آماده نمایش کنیم، هرچند که شیوع بیماری کرونا باعث شد ناچار به دورکاری شویم و نتوانیم کار جمعی و ارتباطی را که در ابتدای تولید داشتیم، ادامه دهیم اما در تلاش هستیم تولید کار به تعویق نیفتد.

وی با بیان این که در ابتدای شکل‌گیری ایده، علاقه به ساخت انیمیشنی اکشن داشته است، تصریح کرد: به دنبال ساخت اثری اکشن بودم که درگیری ۲ نفر را نشان دهد و در عین حال جنگ ابرقدرت‌ها و در نظر گرفته نشدن مردم در این جنگ‌ها را به تصویر بکشد اما چون می خواستم این مبارزه را در بستری طنز به تصویر بکشم، دعوای زن و شوهری را برای تعریف داستان انتخاب کردم.

به غیر از سپهر مومنی که کارگردانی، تهیه‌کنندگی، نویسندگی و طراحی انیمیت این انیمیشن را برعهده دارد زهره عباسی به عنوان بک‌گراند آرتیست و کامپوزیت در تولید این انیمیشن دو بعدی حضور دارد.

در خلاصه داستان انیمیشن ۵ دقیقه‌ای «سلاخی» آمده است: «زوج میانسالی بر سر برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌شان شروع به دعوا می‌کنند. درگیری کوچک آنها تبدیل به جنگی تمام عیار می‌شود، این جنگ از خانه بیرون زده و تمام شهر را دربرمی‌گیرد.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا