۱۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آذربایجان شرقی توزیع می شود

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از اجرای طرح سفره مهربانی در کشور خبر داد و گفت: ۱۲۰۰ بسته معیشتی در قالب این طرح بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز، شاکری مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از اجرای طرح سفره مهربانی در کشور خبر داد و گفت: ۱۲۰۰ بسته معیشتی در قالب این طرح بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

شاکری گفت: در راستای تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه و مواسات، خادمیاران آستان قدس رضوی نیز با مدد از سیره انبیای الهی و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) اقداماتی را ترتیب داده‌اند.

او افزود: در طرح سفره مهربانی بیش از ۱۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا و بیش از شش هزار پرس غذای آماده بین نیازمندان توزیع می‌شود.

او در خصوص بسته‌های معیشتی گفت: اقلام حمایتی هر بسته شامل دو کیلو مرغ، پنج کیلو برنج، یک کیلو نخود، یک کیلو عدس، یک کیلو جو، یک کیلو لپه، مایع ظرفشویی، روغن یک و نیم لیتری، خرما، پنیر، ماکارونی و رب در مجموع به ارزش دویست و پنجاه هزار تومان است.

شاکری در بخش دیگری از سخنانش در خصوص سایر اقدامات توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی، گفت: در طرح نسیم رضوی نیز یک هزار وعده غذای متبرک رضوی بین بیماران بیمارستان امام رضا (ع) توزیع و از کادر درمانی نیز تجلیل شد.

او همچنین افزود: علاوه بر این، ۵۰۰ وعده غذای متبرک در بیمارستان سینا توزیع شده است.

او گفت: توزیع بیش از یک هزار و ۸۰۰ وعده غذایی تبرکی بین بیماران سایر شهرستان‌ها، راه اندازی کارگاه تولید ماسک در بیش از ۱۵ شهرستان، کمک به تغسیل بیماران کرونایی توسط خادمیاران رضوی و ۲۰۰ پرس وعده غذای تبرکی بین زحمتکشان وادی رحمت تبریز از دیگر اقدامات انجام شده است.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان گفت: ارزش ریالی تمام اقدامات انجام شده تاکنون، برابر با مبلغ چهار میلیارد و ۸۶۵ میلیون تومان بوده است.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از ۱۰ اسفند ماه به بحث بیماری کرونا ورود پیدا کرده و فعالیتش در این راستا همچنان تداوم دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا