تبریک و تهنیت شهردار فلاورجان به مناسبت فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی

 

روابط عمومی به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان جایگاه ویژه ای دارد.

به گزارش ارک خبر:شهردار فلاورجان با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی برای مدیران، کارشناسان و کلیه فعالان زحمتکش این عرصه آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی نمود.

جواد نصری اظهار داشت: امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

وی با اشاره به اینکه “در جهان امروزی ارتباطات نقش مهم، سازنده و مؤثری در گسترش روابط و رشد و تحول همه جانبه ای داشته و دارد” بیان داشت: هفته ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خویش تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.

جواد نصری در پایان افزود: اینجانب ۲۷اردیبهشت ماه آغاز اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی را  به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی های سراسر کشور به ویژه زحمت کشان عرصه ارتباطات در شهرستان و شهر فلاورجان که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی فعالیت می‌ نمایند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم این هفته نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا