رونمایی از تلویزیونی که با صوت کنترل می شود

 شرکت چینی آنر تصمیم دارد تلویزیونی با ۶ میکروفون عرضه کند که به کاربر اجازه می دهد از راه دور و به وسیله صوت، دستگاه را کنترل کند

به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت آنر تصمیم دارد فردا یک محصول سریSmart Life را رونمایی کند. به گفته کارشناسان در این رویداد چند دستگاه از جمله یک تلویزیون هوشمند رونمایی خواهند شد.طبق آخرین گزارش ها این تلویزیون دارای ۶ میکروفون است.

چند روز قبل فاش شد تلویزیون هوشمند آتی آنر مجهز به فناوریMEMC است که از آن به عنوان افکت روان تر کردن حرکات نیز یاد می شود. این شرکت تاکنون ۳ تیزر درباره تلویزیون مذکور منتشر کرده است. در تیزر اول نشان داده می شود این دستگاه هوشمند مجهز به فناوریACM ( مدیریت سازگاری کنتراست) است. این فناوری کنتراست رنگ ها را براساس محتوایی که در تلویزیون نمایش داده می شود، تنظیم می کند.

 همچنین این برند تایید کرده تلویزیون هوشمند آتی شرکت با الگوریتمSR عرضه می شود. این الگوریتم محتوایی با وضوح پایین را به طور واقعی و با بافت و جزئیات بهتر نمایش می دهد.

در آخر تیزر جدید نشان می دهد این تلویزیون هوشمند دارای ۶ میکروفون است. این میکروفون ها به کاربر کمک می کنند تا دستگاه را به وسیله صوت و از از فاصله دور کنترل کنند. بنابراین نیازی به کنترل از راه دور نیست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا