محدودیت پوشش خبری برای فینال لیگ برتر فوتسال

مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی، با اعلام اینکه شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش خبری و تصویری بازی فینال فوتسال لیگ برتر مشخص شده است، گفت: با توجه به محدودیت موجود فقط ۱۰ نفر خبرنگار و عکاس حضور خواهند داشت.

به گزارش ایرنا، محمدرضا تقیون روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: جهت پوشش خبری و تصویری بازی فینال لیگ برتر فوتسال بین تیم های مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان روز جمعه ششم تیر ماه، خبرنگاران و عکاسان ورزشی می توانند تا روز چهارشنبه چهارم تیر ماه مدارک خود را از طریق واتساب به شماره تلفن ۰۹۱۴۳۱۶۶۶۰۱ ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه فعال در استان بایستی معرفی نامه معتبر از رسانه ها و با مهر و امضاء بالاترین مقام مسؤول، کپی کارت ملی ، یک قطعه عکس پرسنلی جدید (۳×۴ تمام رخ با زمینه سفید) به همراه گواهی تست کرونا که بایستی به تائید هیأت پزشکی ورزشی استان رسیده باشد را حداکثر تا روز چهارشنبه چهارم تیر ماه از طریق واتساپ به روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی ارسال کنند.

تقیون عنوان کرد: با توجه به محدودیت در نظر گفته شده از سوی ستاد ملی کرونا به ۱۰ نفر خبرنگار و ۱۰ نفر عکاس ID کارت صادر خواهد شد و اولویت با اصحاب رسانه فعال و سراسری خواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا