ضرورت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی

 

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان:

ضرورت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی

 

به گزارش ارک خبر:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جمع معاونین و مدیران این شرکت بر ضرورت ارتقای وضعیت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی تاکید کرد.

مهندس هاشم امینی ضمن اشاره به بیش از نیم قرن سابقه و پیش تازی شرکت آبفا استان اصفهان در امر خدمت رسانی،عنوان کرد: استفاده از فناوری های نوین، بازنگری در شیوه ارائه خدمات و تغییر روش های سنتی به مدرن، تغییر فرآیند به منظور سرعت بخشی به خدمات و تجهیز پیشرفته واحدهای عملیاتی رفع حوادث، از الزامات این شرکت است.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفا استان اصفهان بر لزوم تدوین برنامه زمان بندی شده برای ارتقا و بازسازی تصفیه خانه های فاضلاب تاکید کرد و افزود: تاسیسات فاضلاب برخی شهرهای بزرگ استان از جمله اصفهان، خمینی شهر و شاهین شهر به دلیل قدمتی که دارند، در اولویت قرار می گیرند.

وی در ادامه بر لزوم ارتقای سطح توانمندی و دانش کارکنان به عنوان اصلی ترین کلید بهبود و بهره وری سازمان تاکید کرد و گفت: استفاده از سایت آموزشی مهارت محور بختیاردشت به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

مهندس امینی در این جلسه عنوان کرد: در این حوزه، نیاز بهره برداری باید محور توسعه قرارگیرد و فلسفه تغییر ساختار سازمانی به شیوه کنونی همین شعار است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا