رنکینگ تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی اعلام شد

رنکینگ المپیکی تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی در ماه جولای 2020 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در این رنکینگ امتیازات ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ به‌طور کل از جدول رده‌بندی حذف و از امتیازات ماه‌های دیگر از این سال ۷۵ در صد کم شده است؛ امتیازات ۲۰۱۷، ۵۰ درصد (ماه ژوئن ۷۵ درصد)؛ امتیازات ۲۰۱۸، ۲۵ درصد (ماه ژوئن ۵۰ درصد) کاهش پیدا کرده و از امتیازات ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ نیز ۲۵ درصد کسر شده است.

همین سبب شده که وضعیت تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی در رنکینگ ارتقا یافته و تداوم این روند به صعود آنها در رنکینگ خواهد انجامید.

در جدیدترین رده‌بندی اعلام شده ۲ تکواندوکار آذربایجان‌شرقی ۳ پله صعود داشته و یک تکواندوکار در رنکینگ جایگاه خود را حفظ کرده و ۲ تکواندوکار دیگر وارد جدول رنکینگ شدند.

میرهاشم حسینی: تکواندوکار المپیکی آذربایجان‌شرقی با امتیاز ۲۶۰/۵۶ همچنان در بین ۶ تکواندوکار برتر وزن ۶۸- کیلوگرم قرار داشته و رتبه ششمی خود در جهان را حفظ کرده است.

امیرمحمد بخشی: دیگر تکواندوکار آذربایجان‌شرقی در وزن ۶۸- کیلوگرم با ۱۲۵/۹۴ امتیاز، ۳ پله صعود در رده‌بندی داشته و رده بیست و چهارم را به‌نام خود ثبت کرده است.

سعید رجبی: تکواندوکار دیگر میانه‌ای تیم ملی در وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۳ پله صعود، و ۱۱۴/۵۲ امتیاز رده بیست و هشتم را در اختیار دارد.

عرفان ناظمی: تکواندوکار آذربایجان‌شرقی در وزن ۸۰- کیلوگرم ، با ۵۲/۲۸ امتیاز رده شصت و هشتم  قرار گرفته است.

حامد اصغری:  تکواندوکار آذربایجان‌شرقی در وزن ۶۸- کیلوگرم با ۶۱/۵۰ امتیاز در رتبه شصت و  یکم قرار دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا