کمیته انضباطی تیم فوتسال مس سونگون را نقره داغ کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، «علی افضل» سرمربی تیم فوتسال مس سونگون را به مدت یکسال محروم کرد و این تیم را ضمن جریمه ۳۰۰ میلیون ریالی از یک دیدار خانگی محروم کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات دیدار فینال لیگ برتر فوتسال که با قهرمانی تیم مس‌سونگون به پایان رسید، رای خود را به شرح زیر صادر کرد:

به دلیل تخلفات و حرکات غیر ورزشی، تحریک‌آمیز که منجر به بروز خشونت و استفاده از الفاظ رکیک از سوی «علی افضل»، سرمربی تیم مس‌سونگون شد، کمیته انضباطی وی را طبق مواد ۵۴ و ۵۵ مقررا انضباطی به یک سال محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. این رای قابل تجدید نظر است.

«احمد باغبان‌باشی»، مربی تیم مس‌سونگون به دلیل اعتراض به داور و رفتار غیر ورزشی طبق ماده ۵۵ مقررات انضباطی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

«مسلم اولاد قباد»، بازیکن تیم مس‌سونگون به خاطر فحاشی به داور از بازی اخراج شد. این بازیکن طبق ماده ۵۵ مقررات انضباطی به ۲ جلسه محرومیت و پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

همچنین «بهزاد عبدالله‌پور»، تدارکات تیم مس‌سونگون به خاطر حمله به داور مسابقه که منجر به اخراجش شد به مدت ۳ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

«فرهاد فخیم»، بازیکن تیم مس‌سونگون به دلیل رفتار غیر ورزشی طبق ماده ۶۴ مقررات انضباطی باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

لازم به ذکر است، وطن‌خواه، مربی بدنساز تیم مس‌سونگون به دلیل رفتار غیر ورزشی طبق ماده ۶۴ مقررات انضباطی باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

بر همین اساس «کوروش الطاف» لیدر تیم مس‌سونگون به دلیل ایجاد جنجال و حرکات توهین‌آمیز نسبت به تیم مقابل و داوران و بروز رفتارهای مخل نظم بازی از ابتدا تا انتهای مسابقه، طبق ماده ۶۰ مقررات انضباطی به یک سال از ورود به استادیوم های ورزشی محل برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال محروم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم مس سونگون به دلیل سوء رفتار تیمی و نقض اصول کلی رفتار و بروز خشونت از سوی عوامل منتسب، به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران و خارج از استان آذربایجان شرقی در اولین دیدار خانگی مقابل تیم گیتی پسند محکوم شد. ضمن اینکه تعیین مکان مسابقه با نظر سازمان لیگ فوتسال صورت می گیرد. این رای قابل تجدید نظر است.

گفتنی است، «امیر هوشنگ مومنی»، مربی تیم گیتی پسند نیز به دلیل اعتراض شدید به داور و رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد، وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

«حمید بی‌غم»، سرمربی تیم گیتی پسند نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی با سرمربی تیم مقابل به جریمه نقدی ۳۰ میلیون ریالی محکوم شده و به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است. این رای قطعی است.

تیم گیتی پسند نیز به خاطر سو رفتار تیمی باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

کمیته انضباطی اعلام کرد طبق گزارش، «علی‌اصغر حسن‌زاده» بازیکن و «علیرضا جنتی» مدیرعامل تیم گیتی پسند و «ضیغمی» مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در جهت کنترل عوامل و ایجاد آرامش در سالن مسابقه اهتمام و مساعی لازم را به عمل آوردند که بدینوسیله از اقدام آنها تقدیر و تشکر می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا