۸۷ درصد واحدهای کسب و کار واحدهای کوچک هستند/ تعطیل شدن کسب و کارهای کوچک

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: بیش از 87 درصد واحدهای کسب و کار استان را واحدهای کوچک تشکیل می دهند، بخشی بزرگی از این کارگاه ها طی سه تا پنج سال آینده از چرخه فعالیت خارج می شوند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۸۷ درصد واحدهای کسب و کار استان را واحدهای کوچک تشکیل می دهند، بخشی بزرگی از این کارگاه ها طی سه تا پنج سال آینده از چرخه فعالیت خارج می شوند.

87 درصد واحدهای کسب و کار واحدهای کوچک هستند/ تعطیل شدن کسب و کارهای کوچک

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حسین فتحی امروز در دیدار مدیران و جمعی از کارکنان ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و مدیریت درمان استان با استاندار آذربایجان شرقی که به مناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار شد با بیان اینکه بیش از ۵۳ درصد جمعیت استان از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند، اظهار داشت: با احتساب سایر صندوق بیمه ای تحت پوشش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیش از ۶۳ درصد جمعیت در سطح کشور از خدمات صندوق ها ی تابعه وزارت بهره مند می شوند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های انجام شده برای واگذاری زمین برای احداث بیمارستان ۳۲۷ تختخوابی تامین اجتماعی تبریز گفت: احداث این بیمارستان و ایجاد یک مرکز پلی کلینیک در شهر جدید سهند به جد مدنظر است و مورد انتظارات مسئولان استانی است با وجود اینکه قدم های خوبی برداشته شده ولی تأمین کننده نیاز واقعی نیست و ما باید در راستای اجرای اصل ۲۹ قانون  اساسی  گام های جدی تری برداریم.

فتحی، با بیان اینکه بیش از ۸۷ درصد واحدهای کسب و کار استان را واحدهای کوچک تشکیل می دهند، افزود: بخشی بزرگی از این کارگاه ها طی سه تا پنج سال آینده از چرخه فعالیت خارج می شوند که این امر ایجاد تحرکی جدی در حوزه کارگاه های کوچک از جمله، تامین مالی، نوسازی تجهیزات را ایجاب می کند.

وی ادامه داد: با حضور اعضای کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان در واحدهای مشکل دار بسیاری از موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی حل و فصل گردیده و ما شاهد پویایی، حرکت و تلاش این مجموعه ها در عرصه کار و تولید هستیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا