عرضه دوربین جدید قدرتمند توسط نیکون

نیکون آخرین بار در سال ۲۰۱۸ دو دوربین حرفه ای زد ۶ و زد ۷ را روانه بازار کرده بود و حالا بعد از مدت ها دوربین جدیدی به نام زد ۵ را در دسترس مشتریان قرار داده است.

عرضه دوربین جدید قدرتمند توسط نیکون

 به نقل از نیواطلس، یکی از مزایای دوربین جدید نیکون آن است که نسبت به دیگر دوربین های گران قیمت این شرکت ۶۰۰ دلار ارزان تر است.

دوربین یادشده دارای حسگر ۲۴.۳ مگاپیکسلی از نوع سی ام او اس و در ابعاد ۳۵.۹ در ۲۳.۹ میلیمتر است. ایزوی این دوربین از ۱۰۰ تا ۵۱۲۰۰ در نوسان است و این رقم در صورت تمایل مشتری به بازه ۵۰ تا ۱۰۲۴۰۰ قابل ارتقا است.

قابلیت فوکوس خودکار و سیستم شناسایی چشم برای ارتقای کیفیت عکاسی در کنار سرعت شاتر بسیار بالا از جمله دیگر مزایای این دوربین است. این دوربین در حالت فوکوس خودکار قادر به عکاسی با سرعت ۴.۵ فریم در ثانیه است.

از این دوربین می توان برای فیلم برداری با دقت ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل نیز استفاده کرد. تهیه ۳۰ فریم در ثانیه در حالت عادی یا ۶۰ فریم در ثانیه در حالت فوق دقیق از جمله مزایای این دوربین است. فناوری تثبیت گر تصویر، نمایشگر ۳.۲ اینچی، بلوتوث ۴.۲ و وای فای در کنار بهره مندی از جی پی اس از جمله دیگر مزایای این دوربین است. قیمت مدل پایه این دوربین ۱۴۰۰ دلار است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا