اعلام روش های مشارکت در عید قربان کمیته امداد اصفهان/امسال قربانگاه های موقت برپا نمی شوند

 

مدیرکل کمیته امداد اصفهان: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و بر اساس دستور ستاد مبارزه با کرونای استان، در عید قربان امسال قربانگاه ها و پایگاه های موقت ذبح دام برپا نمی شوند.

به گزارش ارک خبر، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه این نهاد هر ساله در عید سعید قربان اقدام به پرپایی پایگاه های موقت عرضه و ذبح دام با همکاری و نظارت اداره دامپزشکی می کرد، گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و بر اساس دستور ستاد مبارزه با کرونا استان، در عید قربان امسال پایگاه های موقت ذبح دام برپا نمی شوند.

وی ادامه داد: ذبح دام امسال در عید قربان فقط در کشتارگاه ها صورت می گیرد و نیکوکاران و خیران می توانند در صورت تمایل همه یا بخشی از قربانی خود را به پایگاه های مستقر کمیته امداد برای توزیع به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اهدا کنند.

زارع تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان را در روز عید قربان از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده دریافت نذورات و کمک‌های مردمی اعلام کرد و افزود: شماره همراه ۰۹۱۳۰۷۸۸۰۰۱ نیز برای هماهنگی لازم جهت دریافت نذورات خیران و نیکوکاران در سراسر استان فعال است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان زیرساخت های الکترونیکی و غیرحضوری مشارکت در خیر و احسان را در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا از گزینه های مهم و در دسترس مردم معرفی کرد و گفت: کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* ، پایگاه اینترنتی Emdad.ir و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ توسط این نهاد برای مشارکت سریع و آسان همشهریان در عید قربان راه اندازی شده است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا