دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

“محمد محمدپور” در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، اظهار داشت: این نهاد در طول چهل سال فعالیت مستمر با هوشیاری، جریان‌شناسی، آگاهی بخشی و با همراهی مردم توانسته است زمینه‌های خلق حماسه‌های ماندگار را فراهم آورد.

وی با تاکید بر اینکه خون شهدا موجب انسجام، اتحاد و همدلی مردم در طول چهل سال عمر انقلاب شده است،‌ اظهار داشت: وحدت، همدلی، انسجام، ولایت مداری و عشق به انقلاب و آرمان‌های امام، شهدا و رهبری در آیین‌های مختلف انقلابی و اسلامی همچون ایام دهه فجر، هفته دفاع مقدس و … نمود می‌یابد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گسترش و تعمیق این همدلی و انسجام نقش تاثیرگذاری داشته است.

وی در ادامه به اهمیت تبیین مفاهیم انقلابی و اسلامی با زبان هنر اشاره کرد و گفت:همواره زبان هنر یکی از راه های موثر در انتقال مفاهیم دینی و انقلابی بوده و آرمانهای این نهضت عظیم وقتی در قالب هنر ارائه می‌شود تاثیرگذاری بیشتری دارد.

در این دیدار همچنین حجه‌الاسلام برگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز طی سخنانی،‌ مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را به مثابه‌ی گلستانی عنوان کرد که هر شاخه‌ی هنری، چون گلی در این باغ و گلستان عطر می‌پراکند.

وی با تاکید بر تعامل بیش از پیش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، افزود: حضور حماسی و منسجم مردم در مناسبت‌های مختلف انقلابی و اسلامی مرهون وحدتی است که دستگاههای اجرایی استان دارند و امیدواریم تعامل میان این دو نهاد فرهنگ و انقلابی نیز بیش از پیش رونق گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا