تیم تنیس شهر سهند، قهرمان شمالغرب کشور شد

مسابقات تنیس آزاد شرکت عمران شهر جدید سهند که به مناسبت احداث و افتتاح چهار زمین تنیس استاندارد با شرکت شش تیم از استان‌های آذربایجان شرقی و غربی در این شهر آغاز شده بود با قهرمانی تیم تنیس “شرکت عمران شهر جدید سهند” به پایان رسید.

در این مسابقات راکت به دستان، به صورت دوره‌ای و در مدت دو روز رودرروی هم قرار گرفتند و پس از ۳۲ مسابقه‌ی پایا پای در جریان دیدارهای انفرادی و دوبل، تیم‌های اول تا ششم این دوره از مسابقات شناخته شد.

آخرین دور این مسابقات که با حضور جمعی از مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهرجدید سهند و تبریز برگذار شد، تیم تنیس شرکت عمران شهر جدید سهند متشکل از رضا شهبازی، وحدت قریشی، ارمین محمدیان فرد، مهدی عابدینی با مربیگری رضا کوجواری وسرپرستی اسکندر فتحی بدون باخت صاحب سکوی نخست قهرمانی شد.

تیم تبریز نیز با علی غفاری، مهدی اسدالله زاده، امین غفاری، سالار نیکنام با مربی گری و سرپرستی حبیب چرندابی به مقام دومین قناعت کرد و دو تیم مراغه و میاندواب به طور مشترک، سوم شدند؛ تیم‌های ایلخچی و بوکان نیز به ترتیپ رتبه‌های پنجم و ششم را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، سر داور این مسابقات نور الله طاهری بود و جوایز، کاپ و مدال‌های تنیس بازان برتر توسط مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و رییس و دبیر هیات تنیس استان و دیگر مسئولان توزیع شد.

بعد از پایان مسابقات نیز جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، تعدادی از مسئولان حاضر اقدام به دوچرخه‌سواری کردند و این اقدام با استقبال مردم روبرو شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا