امام جمعه شهرستان مبارکه:

شرکت فولاد مبارکه بهعنوان یک همسایۀ متعهد همواره به توسعۀ منطقۀ پیرامونی خود توجه داشته است

به گزارش ارک خبر:در شرایط سخت تحریم و شیوع ویروس کرونا که بسیاری از مشاغل، کسبوکارها، درآمدها و توسعه با مشکلات جدی مواجه شده است، اینکه در فولاد مبارکه تولید و توسعهها همچنان به قوت خود باقی مانده بسیار باارزش است، وگرنه در شرایط عادی بسیاری از افراد و سازمانها میتوانند کار همیشگی خود را ادامه دهند.

این مطلب را حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه مبارکه در دیدار ایرج ترابی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه با ایشان مطرح کرد و گفت: در این شرایط خاص در سال جهش تولید، تحقق منویات مقام معظم رهبری از اهمیت زیادی برخوردار است. خوشبختانه شاهدیم که فولاد مبارکه علاوه بر کسب توفیقات چشمگیر در تولید به تحقق مسئولیتهای اجتماعی خود نیز با جدیت بیشتر پایبند است.
وی اظهار داشت: شرکتهایی مانند فولاد مبارکه به دلیل گستردگی، تنوع کاری، با خطرات متعددی مواجه اند، ولی ما شاهد آن هستیم که از بسیاری از خطرات پیشگیری و تعداد زیادی هم ختم به خیر میشود و این امر در نتیجه رویکرد مدیریت این شرکت به مسئولیتهای اجتماعی و دستگیری از آحاد مختلف جامعه است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت موضوع صرفه جویی در مصرف آب و استفادۀ بهینه از آن تأکید و اظهار کرد: اینکه فولاد مبارکه در دو شهرستان همجوار خود، جهت احداث شبکۀ فاضلاب و جمع آوری، تصفیه و استفادۀ مجدد از فاضلاب تصفیه شده در چرخۀ تولید و آبیاری فضای سبز خود اقدام نموده، علاوه بر برکات دنیوی، اجر اخروی نیز در پی دارد؛ چراکه در آیات و احادیث زیادی از آب به عنوان مایۀ حیات یادشده است.
حجت الاسلام موسوی در ادامه سخنان خود توسعۀ فرهنگی شهرستان مبارکه را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه تعاملات فولاد مبارکه با شهرستان در این زمینه نیز باید توسعه یابد، گفت: ازآنجاکه شرکت فولاد مبارکه به عنوان یک همسایۀ متعهد همواره به توسعۀ منطقۀ پیرامونی خود در حوزههای عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی توجه داشته است، به نظر میرسد باید با برنامه ریزیهای بهتر از ظرفیتهای فولاد مبارکه در توسعۀ فضاهای فرهنگی و مذهبی شهرستان استفاده شود تا از این طریق شاهد رشد تعالی فرهنگی جامعه باشیم.
وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در نظر داشته باشند همۀ مسئولین قدردانِ اقدامات، دستاوردها و خدمات فولاد مبارکه هستند؛ به همین سبب نباید جهادگران خط مقدم تولید فولاد کشور در هنگام سختیها، تحریمها و طعنه زنیهای بدخواهان و دشمنان قد خم کنند، بلکه باید با توکل به خداوند و با تلاش و قوت فزاینده به جهاد اقتصادی خود ادامه دهند.
در این دیدار ایرج ترابی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه نیز ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر با ارائۀ گزارش مبسوطی از دستاوردهای شرکت در چهارماهۀ نخست سال جاری گفت: رویکرد مدیریت ارشد شرکت فولاد مبارکه به گونهای است که با درک صحیح از شرایط اقتصادی کشور و مشکلاتی که تحریم و شیوع ویروس کرونا برای اقتصاد و جامعه به همراه آورده، همواره نقطۀ اتکا و یاریرسان مسئولین و مردم باشد.
وی ضمن استقبال از پیشنهاد امام جمعۀ شهرستان مبارکه برای حمایت از توسعۀ فرهنگی و مذهبی این شهرستان تصریح کرد: فولاد مبارکه همواره با نگاه ملی به مسئولیتهای اجتماعی خود پایبند بوده و در حوزه های یادشده نیز آمادۀ همکاری بیشتر با امام جمعۀ محترم و سایر مسئولین دلسوز شهرستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن