دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی برگزار می شود

دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی با بخش ویژه چهلمین سالگرد دفاع ‌مقدس برگزار می‌شود.

دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی با همکاری موسسه خانه‌ کتاب و ادبیات ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

بر اساس این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت می‌شود کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

آثار ارسالی به این جایزه باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۸ و در بازه زمانی اول فروردین‌ماه تا ۲۹ اسفند منتشر شده باشند، همچنین آثار ارسالی نباید کمک‌درسی و افست باشند.

آثار ارسالی به دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان ‌شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و آثار باید در ۲ نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. آثار دریافت‌شده بازگردانده نخواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی تا ۱۰ شهریورماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهارراه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌ شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.

برگزیدگان این جایزه در هفته کتاب معرفی و تجلیل خواهند شد.

دکمه بازگشت به بالا