۷۰۰ میلیارد ریال طرح توزیع برق تبریز در هفته‌ دولت بهره‌برداری می‌شود

ارک خبر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: همزمان با هفته دولت، یکهزار و ۲۶۶ طرح این شرکت با اعتبار هزینه شده ۷۰۰ میلیارد ریال در محدوده تبریز، اسکو و آذرشهر به بهره‌برداری می‌رسند.

عادل کاظمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به علت تعدد طرح ها ۱۰ طرح شاخص به صورت نمادین انتخاب و در هفته دولت و در مراسم پویش الف- ب- ایران در مهر ماه امسال بهره‌برداری می شود.

وی با بیان اینکه پنج طرح شاخص در حوزه‌ تامین برق مناطق، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، اضافه کرد: تامین برق قطعات در شهرک مرزداران و شهرک مصلی، ساخت فیدر ۶ مداره‌ خروجی از پست فوق توزیع ملک‌کیان، تامین برق ساختمان شرکت تعاونی لشکر ۳۱ عاشورا در نصر۳، تامین برق بیمارستان کودکان در خاوران به قدرت ۴ مگاوات و تامین برق مجتمع مسکونی کاملیا به تعداد ۲۵۰ واحد پروژه‌های قابل بهره‌برداری در بخش تامین برق مناطق را تشکیل می‌دهند.

کاظمی گفت: ۲پروژه اصلاح شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی ورودی فرعی روستای سفیدان جدید و ساخت پست حوضچه‌ای بازار بزرگ تبریز در سرای دودری و اصلاحات تاسیسات در سرای دودری در بخش اصلاح و بهینه‌سازی نیز در هفته‌ دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

کاظمی همچنین گفت: ۲ طرح اصلاح روشنایی معابر خیابان مطهری سردرود و توسعه‌ روشنایی معابر در خیابان سلیمان خاطر در بخش توسعه، اصلاح و بهینه‌سازی روشنایی معابر را آماده‌ی بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان، پروژه‌ ایجاد قدرت مانور در فیدر ۵ آذر علیای قراملک را پروژه‌ آماده‌ بهره‌برداری برق تبریز در حوزه‌ ایجاد قدرت مانور به مناسبت هفته‌ دولت عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا