ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از ۵۰۰ کیلو مواد افیونی

 

به گزارش ارک خبر: جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ۵ قاچاقچی مواد مخدر که قصد انتقال ۱۰۰ کیلو حشیش و ۴۵۴ کیلوتریاک از مسیر اصفهان به تهران را داشتند با تلاش پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ” محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران  مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود مطلع شدند تعدادی قاچاقچی مواد افیونی قصد دارند محموله ای از مواد را با استفاده از مسیر استان اصفهان به استان تهران منتقل کنند که در این خصوص بلافاصله وارد عمل شده و با استقرار در ورودی استان به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.

وی افزود: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو پارس مشکوک شده و آن را متوقف کردند که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این خودرو به عنوان راه پاک کن خودروهای حامل مواد مخدر عمل می کرده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: در ادامه این ماموران در یک اقدام  هوشمندانه موفق شدند یک دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو کامیونت حامل مواد افیونی را شناسایی و متوقف کرده و در بازرسی دقیق از آنها ۱۰۰ کیلو حشیش و ۴۵۴ کیلو تریاک کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در مجموع ۵۵۴ کیلو مواد افیونی در این عملیات کشف شد اظهار داشت: در این رابطه ۵ قاچاقچی مواد افیونی دستگیر و همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان، برای انتقال مواد، سختی های زیادی متحمل شده و علاوه بر جاسازی های پیچیده از راه های فرعی و بیابانی طولانی عبور می کنند تصریح کرد: با تمام این موارد پلیس از اشرافیت بالایی برای برخورد با این افراد برخوردار است و با رصد دقیق و هوشمندانه اجازه عرض اندام به آنها نمی دهد.#

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا