واحد مسکونی برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران آذربایجان‌شرقی ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: برای خانواده‌های کارکنان، کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی استان واحد مسکونی ارزان قیمت ساخته می‌شود.

ابوالقاسم سلطانی، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کار در قالب امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این اداره کل و اداره کل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی استان انجام می شود.

وی اظهار داشت: این تفاهم نامه با هدف کمک به رفع بخشی از مشکل تامین مسکن خانواده های این اقشار و کارکنان فاقد مسکن اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان امضا شد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: در قالب این تفاهم نامه واحد مسکونی مناسب ارزان قیمت و مقرون به صرفه به صورت ملکی و استیجاری در شهرهای هدف سطح استان برای تامین مسکن خانواده های کارگری، بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی فاقد مسکن و کارکنان واجد شرایط تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن ساخته می شود.

سلطانی، با بیان اینکه مدت اجرای این تفاهم نامه ۳ سال و قابل تمدید است، ادامه داد: به منظور راهبری موضوع این تفاهم نامه و ایجاد زمینه اجرای مفاد توافق شده در آن، کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان ادارات کل راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می شود.

وی یادآوری کرد: در این تفاهم نامه طرفین تعهداتی را متعهد شده اند که باید به آن ها عمل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا