مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه: ادامه مسیر باشگاه در شان نام و صلابت مجتمع فولاد مبارکه خواهد بو

محمدرضا ساکت در این مراسم گفت: از اعتماد شرکت فولاد مبارکه سپاسگزارم و امیدوارم که به لطف خدا و همراهی عزیزانی که بودند و هستند بتوانیم در شان نام و جایگاه، موقعیت و استاندارد و صلابت مجتمع فولاد مبارکه، این باشگاه را در همان مسیر که با زحمات فراوان به ثمر نشسته پیش ببریم.

مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی و ورزشی فولاد مبارکه در ادامه به شرایط فعلی ورزش در کشور اشاره کرد و افزود: به لحاظ زمانی و مسائلی که از بیرون تحمیل شده است؛ مجموعه در بحرانی ترین شرایط قرار گرفته است؛ مسائلی مثل بسته شدن ورود مربی خارجی,.. اما واقعیت این است که آنچه که من در این مدت دیدم تلاش های ارزنده ای بوده است و فولاد مبارکه به طور جامع نقش ملی خودش را در زیرساخت های ورزشی در اصفهان به انجام رسانده و در حال انجام است و این ستودنی است. در حوزه مسئولیت های اجتماعی هم در این سالها به خوبی قدم برداشته است و الان هم کماکان در این مسیر قدم برمی دارد و کارهای اساسی انجام می دهد.

ساکت در خاتمه به اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه اشاره کرد و افزود: دوستانی که امروز به مجموعه اضافه شدند عزیزانی هستند که سالها با خود ما ورزش می کردند و از چهره های اخلاق مدارها ورزش هستند، ضمن اینکه از تخصص های لازم برخوردار هستند. و امیدواریم با راهنمایی های تیم سابق و حمایت های که در هیئت مدیره خواهیم داشت، بتوانیم در شان و منزلت فولاد مبارکه مثل قبل قدم های اساسی برداریم.

مهندس نیکفر سرپرست سابق باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه هم در این مراسم ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای ساکت گفت: بنده از سال ۹۲ به عنوان رئیس هیئت مدیره سپاهان مشغول فعالیت شدم و خوشحالم که با ساختار مالی که در این باشگاه ایجاد کردیم الان در این لحظه می توانم بگویم هیچ بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی نداریم. نیکفر در ادامه به قبول تمامی مسئولیت های این باشگاه در زمان سرپرستی خود اشاره کرد و افزود: ما سال ۹۴ قهرمان کشور شدیم؛ دو سال پیش هم رتبه چهاردهم را به دست آوردیم و امسال هم پنجم شدیم. بنده همین جا عرض می کنم که چه موقعی که قهرمان شدیم چه وقتی که در رتبه چهاردهم قرار گرفتیم و امسال هم که پنجم شدیم؛ تمام مسئولیت آن با بنده بوده است.

رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان در خاتمه از زحمات مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تشکر کرد و گفت: جا دارد تشکر ویژه ای بکنم از مهندس عظیمیان که در ۲ سال گذشته حمایت بسیار خوبی از باشگاه کردند و بودجه خوبی به باشگاه اختصاص دادند اما ما نتوانستیم به نتایجی که در شان مردم اصفهان و تیم سپاهان بود برسیم و یکبار دیگر شاهد قهرمانی سپاهان و خوشحالی مردم اصفهان باشیم؛ ولی امروز خوشحالم که یک تیم تخصصی در هیئت مدیره باشگاه حضور پیدا می کند و با آمدن آقای ساکت بنده خودم آرامش پیدا کرده ام و آرزوی موفقیت برای این دوستان دارم و هر کمکی از بنده بر بیاید در خدمت هستم و افتخار می کنم که در خدمت این باشگاه باشم.

معاون سرمایه گذاری و امور شرکت های فولاد مبارکه هم این جلسه به توجه ویژه فولاد مبارکه به توسعه پایدارد در ساختار این شرکت اشاره کرد و افزود: توسعه پایدار ارکان مختلفی دارد که یکی از ارکان اصلی آن توسعه اجتماعی است و فولاد مبارکه از دیرباز توجه ویژه ای به این مسئله داشته و در زمینه مسئولیت های اجتماعی خود نه فقط یک نگاه محلی بلکه یک نگاه ملی را دنبال کرده و نقش هایی کلیدی ایفا کرده است. حوزه ورزش و باشگاه داری هم یکی از این حوزه ها است. عرصه ای که می تواند منجر به امید و طراوت در جامعه شود و کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی را به همراه داشته باشد
.
غلامرضا طاهری در پایان به ثبات نسبی در باشگاه فولاد مبارکه در این سال ها اشاره کرد و گفت: این ثبات ثمره ساختار و دانش مدیریتی باشگاه فولاد مبارکه است و من به نوبه خودم قدردان زحمات مدیران این باشگاه و تک تک افرادی که در ادوار مختلف ایفای نقش کرده اند؛ هستم.

احمد سعید بخش معاون اجرای پروژه های فولاد مبارکه در این مراسم به تکمیل ورزشگاه نقش جهان اشاره کرد و گفت: به عنوان یک هوادار و کارمند فولاد مبارکه خوشحالم که این پروژه به ثمر نشست و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان می تواند ورزشگاه اختصاصی خودش را داشته باشد. همچنین جا دارد از زحمات مهندس نیکفر؛ آقایان تابش و پزشک تشکر ویژه بکنم؛ چرا که دوران بحرانی و حساسی را پشت سر گذاشتند و از انجام وظایف خودشان به نحو احسن برآمدند. همچنین به آقای ساکت و اعضای جدید هیئت مدیره آقایان افضل و رحیم زاده هم خیرمقدم عرض می کنم و برای این عزیزان هم آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم.

در ادامه این مراسم معاون نیروی انسانی فولاد مبارکه به نقش باشگاه فولاد مبارکه در زمینه نشاط اجتماعی اشاره کرد و افزود: به واسطه نیروی انسانی عظیمی که در فولاد مبارکه کار می کنند، باشگاه کارکردهای اجتماعی مهمی دارد و امیدواریم این شادابی و نشاط که به واسطه فعالیت باشگاه در جامعه صورت می گیرد تداوم داشته باشد و باعث ایجاد روحیه و انگیزه در جامعه و میان کارکنان فولاد مبارکه شود و افتخارات بزرگی که این باشگاه داشته است با مدیریت جدید تکرار شود. همچنین لازم می دانم از زحمات آقای مهندس نیکفر و هیئت مدیره قبلی تشکر و برای جناب آقای ساکت و هیئت مدیره جدید آرزوی موفقیت می کنم. عباس اکبری در خاتمه به تلفیق رویکردهای عمرانی و اجتماعی در باشگاه فولاد مبارکه اشاره کرد و گفت: امیدواریم در آینده با تلفیق رویکرد اجتماعی و عمرانی در عرصه ورزشی و با توجه عنایت ویژه مدیرعامل فولاد، مبارکه شاهد این باشیم که ورزشگاه نقش جهان به یک مجموعه جامع برای المپیک در کشور تبدیل شود و بتواند همه رشته های ورزشی را پوشش بدهد.

شایان ذکر است این مراسم با حضور غلامرضا طاهری معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌ها، عباس اکبری معاون نیروی انسانی و احمد سعید بخش معاون اجرای پروژه ها و آقایان لطفی و فخارزاده از اعضای هیئت مدیره باشگاه برگزار شد و از زحمات مهندس نیکفر سرپرست باشگاه و جناب آقایان تابش و پزشک از اعضای هیئت مدیره باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در متن پیام مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه مهندس عظیمیان به پاس زحمات مهندس نیکفر آمده است: جناب آقای مهندس نیک فر باسلام و احترام بدینوسیله از طرف شرکت فولاد مبارکه از همت و تلاش جنابعالی به عنوان سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان تقدیر و تشکر می نماییم. بدون شک موفقیت ها و قهرمانی های بیشمار ورزشکاران مجموعه فولاد مبارکه سپاهان در رشته های مختلف ورزشی مدیون همت و تلاش مدیران و پیشکسوتان دلسوز همچون جنابعالی است. امید است حضور جنابعالی در مسئولیت های آتی همچون گذشته نوید بخش نشاط و تحرک در جهت نیل به اهداف باشد. از آستان آفریدگار توفیق روز افزون شما را در مسئولیت های آتی خواستاریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا