توکلی خبر داد:

بهره ‌برداری از رواق امام سجاد(ع) و فیبرنوری در امامزاده سید محمد خمینی‌شهر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر گفت: رواق امام سجاد (ع) و سیستم فیبرنوری در امامزاده سید محمد خمینی شهر در دست بهره برداری است.
به گزارش ارک خبر، حسن توکلی در خصوص اجرای پروژه‌های عمرانی در بقاع متبرکه خمینی‌شهر اظهار کرد: در این زمینه باید توجه داشت که شهرستان خمینی‌شهر دارای شش بقعه شاخص است که از مهم‌ترین آن می‌توان به بقعه سید محمد اشاره کرد.
وی افزود: در حال حاضر همه فعالیت‌های عمرانی در امامزاده سید محمد خمینی‌شهر برنامه‌ریزی شده و در حال انجام است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر با بیان اینکه اقدامات عمرانی ما رواق الحاقی امامزاده سید محمد به نام رواق امام سجاد (ع) است، که در دست بهره‌برداری می‌باشد، اضافه کرد: برای این پروژه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
وی با اشاره به بهره برداری از فیبر نوری در امامزاده سید محمد نیز ابراز داشت: برای این پروژه نیازمند تجهیزات هستیم، برای افتتاح این پروژه باید ۶۰۰ میلیون تومان هزینه می شد که هزینه‌ها را تا ۱۰۰ میلیون تومان کاهش دادیم.
توکلی با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بقاع خمینی‌شهر راه‌اندازی هتل و مجموعه رفاهی تفریحی امامزاده سید محمد است، افزود: این پروژه در حد سفتکاری انجام شده اما نیازمند تامین اعتبار برای ادامه پروژه هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا